Bundesliga playoff maçında Hamburg’un Hertha Berlin’e karşı tahmini

Pazartesi günü Bundesliga 1 — play-off kapsamında Hamburg, Berlin Hertha ile oynayacak.

1xbet Hamburg – Hertha Berlin maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görüntüleyin.

Hamburg

Önceki maçını kazanan Hamburg, Bundesliga 1 play-off’larında Berlin’deki Herta’ya karşı 0:1 galibiyetinden sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta Hamburg’un% 56’sı topa sahipti ve hedefine 10 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Hamburg’daki tek oyuncu Ludovit Reis (57′) oldu. Herta BSK hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Maç başına en az üç gol, Hamburg’un katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde kaydedildi. Bu süre zarfında rakipler bunlardan 8’ini, Hamburg ise 15’ini attı. Bu eğilimin gelecekte devam edip etmeyeceği burada öğreneceğiz.

Hertha Berlin

Hertha Berlin önceki 6 maçında Felix Magat, maç başına ortalama 1 golle 6 kez başarılı bir şekilde gol attı.

Kişisel toplantılar

Bu iki kulübün 06/03/2016 tarihinden itibaren önceki karşılaşmaları aynıydı: Hamburg bunlardan 3’ünü kazandı, Hertha Berlin 3’ü kazandı ve 0 maç ilk kez berabere kaldı.

Bu dönemde 12 gol atıldı, bunlardan 6’sı Hamburg ve 6’sı Herta idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2 idi.

Takım haberleri: Hamburg

Tim Leibold (çapraz bağ kopması) ve Anssie Sukhonen (tibianın kırığı) Hamburg’un yöneticisi Tim Walther’e ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Hertha Berlin

Berlin’deki Herta’nın patronu Felix Magat, fiziksel formla ilgili bazı problemleri olan bir kadrodan seçim yapmak zorunda kalacak. Kelian Nsona (çapraz bağ kopması), Marton Darday (kalça problemleri), Davy Zelke (kalça problemleri), Rune Yarstein (diz cerrahisi), Marcel Tepska (burun kemiği kırığı), Dong-rong Lee (diz yaralanması) ve Alexander Schwolov (kas yaralanması) dikkate alınamaz.

⚡ Tahmin

Hertha Berlin’in, büyük olasılıkla avantaj sahibi olacak olan Hamburg takımına karşı gol atmak için iyi bir iş çıkarması gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, 90 dakikanın sonunda 1-0’lık bir skorla Hamburg’un galibiyetiyle çok eşit bir düelloyu öngörüyoruz.

Maçın gergin olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: