Bundesliga’da Bayern Münih – Wolfsburg maçının tahmini

Cuma günü Wolfsburg, Bayern Münih ev sahipleriyle Bundesliga 1 maçında Allianz Arena’da olacak.

Bayern Münih — Wolfsburg maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranlarımızı görmek için bonus 1xbet gidin.

Bayern Münih

Bayern Münih, Bundesliga 1’de Stuttgart’a karşı 0: 5’lik bir skorla kazandıktan sonra bir kez daha kazanmayı umuyor.

O maçta Bayern Münih, topun sahipliğinin% 57’sini ve gole 25 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan 12’si hedefe çarptı. Bayern Münih için Serge Gnabri (40, 53, 74) ve Robert Lewandowski (69, 72) gol attı. Öte yandan VfB Stuttgart’ın 13 golü vardı, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Son sonuçları, Münih Bavyera’nın arka koruma görevlisinin hiçbir şey yapamayacağını gösteriyor. Bayern Münih cimri davrandı ve son altı maçta kapılarına atılan gol sayısını 4’e çıkardı. Sadece bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekiyor.

Wolfsburg

Bundesliga 1’deki Köln’den yapılan son maçta yenilginin ardından Wolfsburg, durumu daha iyi hale getirmeyi umuyor.

O maçta Wolfsburg, topun% 38’ine sahipti ve hedefe 5 vuruşla 19 vuruş yaptı. Wolfsburg için goller Lucas Nmecha (8 ‘) ve Wuth Weghorst (51’) tarafından atıldı. Rakip için: 1. FC Köln hedefe 17 atış yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Anthony Modeste (34 ‘, 89’) ve Mark Uth (73 ‘) Köln için gol attılar.

Formlarına bakarsanız Wolfsburg son 6 maçının 6’sında gol attı ve toplamda rakipler 16 gol attı. Vfl’nin arkasında Wolfsburg zayıflıklarını gördü.

Bu karşılaşmada Wolfsburg, şampiyonanın son iki maçında deplasmanda kazanamayacak.

Yüz yüze

20.10.2018’den itibaren geçmiş sonuçlarına bakarsanız, bu toplantıların VfL Wolfsburg için iyi olmadığını söyleyebiliriz. Onlar hiçbir galibiyet elde edemediler, oysa Bayern Münih, oynanan maçların% 100’ünü kazanarak onlara karşı üstünlük sağladı.

Bu oyunlarda ayrıca çok sayıda gol atıldı, toplamda 24 gol, maç başına ortalama 4 gol atıldı.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, Bundesliga maçının 29. günü olan 1 17.04.2021 idi ve Wolfsburg 2-3, Bayern Münih ile sonuçlandı.

O zamanlar Wolfsburg topun% 47’sine sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 7 vuruşla kaleye çarptı. Goller Vouth Weghorst (35 ‘) ve Maximilian Philippe (54’) tarafından atıldı.

Öte yandan Bayern Münih, 9’u hedefe isabet eden 14 golü gerçekleştirdi. Jamal Musiala (15 ‘, 37’) ve Eric Maxim Chupo-Moting (24 ‘) kendilerini ayırt ettiler. Maçı Felix Zweier değerlendirdi.

Takım Haberleri: Bayern Münih

Leon Goretzka (Kalça Problemleri), Jamal Musiala (Parmak Kırığı), Kingsley Koman (Kalça Problemleri), Joshua Kimmich (Fitness), Eric Maxim Chupo-Moting (Fitness) ve Josip Stanisic (Yırtık Kas Demeti) Bavyera için oynamayacak. Münih patronu Julian Nagelsmann.

Takım Haberleri: WFL Wolfsburg

VfL “Wolfsburg” patronu Florian Kochfeldt şu anda takımın engellileriyle savaşmak zorunda kalıyor. Bartosh Bialek (çapraz bağ kopması), Lucas Nmecha (ayak bileği yaralanması), Paulo Otavio (diz yaralanması), William (diz yaralanması) ve Xaver Schlager (çapraz bağ kopması) oynayamaz.

Tahmin

Bayern Münih’in birçok gol noktasını gerçekleştirebileceğine ve gerçekleştirmesi gerektiğine inanıyoruz.

Aksine, Wolfsburg savunmalarını kırmanın zor olduğunu düşünse de, onların da puanlama şansının yeterli olacağını düşünüyoruz.

Seçimimiz, maçın sonunda Münih Bayern Münih için 3: 1’lik rahat bir fark için burada.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: