Bundesliga’da Bochum — Gladbach maçının tahmini

Cuma günü, Vonovia Ruhrstadion Stadyumu’ndaki Bundesliga 1 maçında Bochum, Gladbach’la mücadele edecek.

1xbet bonus Bochum – Gladbach maçına ilişkin tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi (maç başına en iyi oranlar dahil) gözden geçirin.

Bochum

Bochum, Bundesliga’nın Eintracht Frankfurt’a karşı son 1 maçında 2-1 yenilgisinin ardından zafer yoluna dönmeyi umuyor.

O maçta Bochum% 46’lık bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi olan 7 gol attı. Bochum için Sebastian Polter (19′) ve Erhan Mashovic (46′) Kendi gollerini attı. Frankfurt merkezli Eintracht Frankfurt, hedefine 14 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Eintracht Frankfurt için Daichi Kamada (52′) öne çıktı.

Son maçlarda Bochum nadiren temiz kalmayı başarıyor. Bochum’un rakibinin önceki 6 maçtan 6’sında 9 gol atarken gol atmasını engelleyemediği gerçeği onları rahatsız edecektir. Bununla birlikte, bu eğilim bir sonraki oyunda kendini göstermeyebilir.

Borussia Mönchengladbach

Gladbachlılar, son maçında Berlin Herta’ya karşı Bundesliga 1’de 2-0 kazandıktan sonra oyuna başlıyorlar.

O Borussia Dortmund maçında Mönchengladbach, zamanın% 54’üne sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 13 gol attı. Mönchengladbach’ın Borussia Dortmund’unda goller Alassane Plea (24′) ve Matthias Ginter (59′) tarafından belirlendi. Herta BSK, 3’ü hedefe ulaşan hedefe 12 vuruş yaptı.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Gladbach son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam rakipler 14 gol attı. Mönchengladbach’ın “Borussia” nın savunmasında işler pek iyi gitmiyor.

Yüz yüze toplantılar

20/03/2009 tarihinden itibaren takımlar arasındaki karşılaşmaların istatistiklerine bakarsanız, bu iki kulüp arasında ortak bir şey olmadığını söyleyebiliriz: Bochum bu maçlardan 2’sini kazandı, Gladbach – 2 ve 2’si normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda bu maçlarda her iki kulüp de 16 gol attı, bunlardan 8’i Bochum’a ve 8’i Gladbach’a aitti. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,67’ye eşit olarak verir.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki bir önceki maç, Borussia Mönchengladbach’ın 2-1 Bochum olduğu Bundesliga 1 maçının 10. gününde 31/10/2021 tarihinde gerçekleşti.

O gün Mönchengladbach’ın Borussia Dortmund topu zamanın% 66’sına sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 15 gol attı. Goller Alassane Plea (12′) ve Jonas Hofmann (40′) tarafından atıldı.

Bochum, dört tanesi hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Golü Danny Blum attı (86′). Maç Tobias Reichel tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Bochum

Christian Gamboa (koronavirüs), Michael Esser (koronavirüs), Danilo Soares (koronavirüs), Simon Zoller (çapraz bağ kopması), Robert Teshé (koronavirüs) ve Milos Pantovic (koronavirüs) Bochum için mevcut olmayacaktır. Yönetici Thomas Reis.

Takım Haberleri: Gladbach

Gladbach’ın patronu Adi Hutter, fiziksel formla ilgili bazı problemleri olan bir kadrodan seçim yapmak zorunda kalacak. Niko Elvedi (korona virüsü), Mamadou Dukure (kas problemleri) ve Jonas Hofmann (kas lifi kopması) takımın listesinde yer almayacakları isimlerdir.

✨ Tahmin

Borussia’nın Mönchengladbach ve Bochum’un birbirlerinin şanslarını eşitleyebileceğine ve gollerin fiyatta olacağına inanıyoruz.

Beraberlik oldukça muhtemeldir, çünkü açık bir kazanan açık görünmemektedir. Bu nedenle maçın sonunda 0:0 berabere çok rekabetçi bir oyun bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: