Bundesliga’da Hertha Berlin – Stuttgart maçının tahmini

Pazar günü Berlin Olympiastadion’daki Bundesliga 1 maçında Hertha Berlin sahasının sahipleri Stuttgart ile oynayacaklar.

1xbet Hertha Berlin — Stuttgart maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz ve en iyi bahis oranlarımız sunulmaktadır.

Hertha Berlin

Berlin Hertha, Bundesliga 1 maçında Augsburg’u (0:1) yendikten sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Hertha Berlin% 41’lik bir topa sahipti ve 13’ü gole, 1’i de gole vurdu. Herta Berlin’de gol atan tek oyuncu Suat Serdar (49′) oldu. Augsburg 1907, gole 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Hertha Berlin önceki altı maçında Felix Magat 7 kez gol attı, maç başına ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Stuttgart

Önceki maçta Stuttgart, Bundesliga 1’de Mainz ile 0:0 berabere kaldı.

O maçta Stuttgart, zamanın% 53’üne sahipti ve hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. 1. FSV Mainz 05, hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 0’ı hedefe ulaştı.

Formlarına bakarsanız, Stuttgart son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 8 gol yedi. Stuttgart’ın arkasında bariz sorunlar var.

Kişisel toplantılar

13/01/2018 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Hertha Berlin’in bu maçlardan 1’ini, Stuttgart’ın ise 3’ünü kazandığını ve beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda iki kulüp arasında toplam 16 gol paylaşıldı, bunlardan 7’si Hertha ve 9’u Stuttgart oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.67’dir.

Bu takımlar arasındaki önceki karşılaşma, Bundesliga 1’in 14. maç günü maçında 05/12/2021 tarihinde, Stuttgart’ın Berlin Hertha ile 2-2’lik bir skorla oynadığı maçta gerçekleşti.

O gün Stuttgart topu% 54’e sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Goller Ömer Marmusch (15′) ve Philip Foerster (19′) tarafından belirlendi.

Hertha Berlin, hedeften 15’i, hedeften 6’sı olmak üzere 15’i vurdu. Golleri Stevan Jovetic (40′, 76′) attı. Yargıç Benjamin Brand.

✨ Tahmin

Stuttgart ve Hertha Berlin’in gol atabileceğine inanıyoruz ve sonunda oldukça eşit bir oyuna girecekler.

Göreceğiz, ama görünüşe göre oyun 1-0’lık bir skorla bitebilir. Bunu göz önünde bulundurarak, bunun maçın sonunda kimsenin skoruyla çok eşit bir maç olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: