Bundesliga’da Stuttgart — Augsburg maçının tahmini

Cumartesi günü Augsburg, Bundesliga 1 maçında Mercedes-Benz Arena’da Stuttgart’ın ev sahipleriyle konuk olacak.

Tüm Stuttgart – Augsburg maç tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır ve en iyi bahis oranlarında sunulmaktadır.

Stuttgart

Stuttgart, Bundesliga 1’in bir parçası olarak Berlin Union ile 1:1 berabere kaldıktan sonra bu oyunu oynayacak.

O maçta Stuttgart topu% 56’ya sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Stuttgart’ın kadrosundaki tek oyuncu Sasha Kalayjic (90′) idi. 1. Union Berlin FC, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı. Taiwo Avonius (41′), Union Berlin’e gol attı.

Son zamanlarda Stuttgart’ın temiz kalması zor, ama aynı zamanda kendi şanslarını gollere çevirmenin yollarını da buluyorlar. Stuttgart, son 6 maçında savunmada 6’sında cezalandırıldı ve 6’sında da gol attı.

Bu maçtan önce Stuttgart, ligin önceki iki ev maçını kazanmadı.

Augsburg

Augsburg, Bundesliga 1’in önceki maçında Arminia Bielefeld’e karşı 0:1 galibiyetinden sonra bu toplantıya katılacak.

O maçta Augsburg% 50’lik bir topa sahipti ve hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Augsburg’un kadrosundaki tek oyuncu Daniel Kaligiuri (50′) idi. Arminia Bielefeld hedefe 5, hedefe 1 isabet etti.

Önceki 6 maçında Augsburg toplam 8 gol attı. Augsburg bu maçların her birinde gol attı. Bu dönemde 11 gol kendi kalelerine atıldı. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceği yakında öğreneceğiz.

Bu karşılaşmadan önce Augsburg, ligdeki önceki 3 maçında deplasmandaki maçlarda Stuttgart’a karşı kazanamadı.

Yüz yüze toplantılar

18/02/2018 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Stuttgart’ın bunlardan 4’ünü, Augsburg’un 2’sini kazandığını ve beraberlik sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda 21 gol atıldı, bunlardan 9’u Stuttgart ve 12’si Augsburg’du. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3,5’dir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligde bir önceki karşılaşma, Bundesliga 1’in 10. günü maçında 31/10/2021 tarihinde gerçekleşti ve Stuttgart – Augsburg 4-1’lik skorla sona erdi.

O gün Augsburg% 32’lik bir topa sahipti ve 10’u hedefe ulaşan 19 vuruş yaptı. Goller Riis Oxford (30′), Jeffrey Gouveleuve (53′), Florian Niederlechner (72′) ve Alfred Finnbogason (81′) tarafından atıldı.

Rakip Stuttgart’ın 13 golü vardı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Chris Furich’in golü (7′) attı. Maç Patrick Ytrich tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Stuttgart

Nicolas Nartey (diz ameliyatı), Lilian Egloff (sırt problemleri), Nauiru Ahamada (ayak parmağı kırığı), Katompa Mvumpa’nın Silas (omuz yaralanması) ve Mohamed Sankoh (ligament yaralanması) Stuttgart’ın patronu Pellegrino Matarazzo’ya erişilemez.

Takım haberleri: Augsburg

Augsburg’un patronu Marcus Weinzirl bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Robert Gumney (ayak bileği yaralanması), Felix Uduohai (ayak bileği yaralanması), Alfred Finnbogason (abdüktör kasının yırtılması), Lasse Günter (korona virüsü), Noah Joel Sarenren Base (çapraz bağ kopması), Fredrik Jensen (ölü bacak) ve Tobias Stroble (çapraz bağ kopması) maça katılamazlar.

🔮 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Augsburg’un Stuttgart’a karşı kapıyı bulmak için iyi bir iş çıkarması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da sonunda gol atacağını ve ileride kalacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle Stuttgart galibiyetiyle 90 dakikalık bir skorla 1-0’lık çok rekabetçi bir karşılaşma bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: