Bundesliga’da Stuttgart – Borussia Dortmund maçının tahmini

Cuma günü Dortmund Borussia Dortmund, Bundesliga 1’in bir parçası olarak Stuttgart ile berabere kalmak için Mercedes-Benz Arena’ya gelecek.

1xbet bonus nasıl kullanılır Stuttgart — Borussia Dortmund maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görün (artı maç başına en iyi oranlar).

Stuttgart

Stuttgart, Bundesliga 1’de Arminia Bielefeld ile (1:1) berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı.

O maçta Stuttgart, zamanın% 46’sına sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefi vurdu. Stuttgart için Sasha Kalayjic attı (25′). Arminia Bielefeld, 4’ü hedefe ulaşan hedefe 10 vuruş yaptı. Arminia Bielefeld için Florian Kruger attı (59′).

Son zamanlarda Stuttgart nadiren savunma dayanıklılığı sergiliyor. Gerçekler, Stuttgart’ın önceki 6 maçtan 6’sında gol attığını ve 9 gol attığını gösteriyor. Ancak bu maçta bu eğilim kendini göstermeyebilir.

Borussia Dortmund

Bundesliga 1’deki RB Leipzig’e karşı son maçında yenilgiden sonra, Dortmund Borussia Dortmund ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar alabileceklerini umuyorlar.

O maçta Dortmund’un Borussia Dortmund’un topu% 64’lük bir paya sahipti ve 2’si hedef aldığı gole 10 vuruş yaptı. Dortmund’un Borussia Dortmund’daki golünün yazarı Doniell Malen (84′) oldu. RB Leipzig 10 gol attı, bunlardan 5’i golün önüne geçti. RB Leipzig için Conrad Lymer (21′, 30′), Christopher Nkunku (58′) ve Dani Olmo (86′) puan aldı.

Son altı maçında Dortmund Borussia Dortmund 7 gol attı. Bu maçların her birinde Dortmund’un Borussia Dortmund’u ek olarak attığı gollere dikkat çekti. Bu dönemde savunucuları kendi kalelerine 8 gol attı.

Geçmiş sonuçlarına bakarsanız Borussia Dortmund:

Stuttgart, ligin önceki 2 maçında deplasmanda oynanan maçlarda kazanamadı.
Deplasmanda önceki 6 lig maçında yenilmedim.

Kişisel toplantılar

08/04/2018 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların analizi, Stuttgart’ın bunlardan 1’ini, Borussia Dortmund’un ise 5’ini kazandığını ve 0 berabere kaldığını gösteriyor.

Bu dönemde de çok sayıda gol atıldı — 25, maç başına ortalama 4,17 gol oldu.

Bu takımlar arasındaki önceki düello, 20/11/2021 maçının 12. gününde Bundesliga 1’de gerçekleşti ve 2-1 Stuttgart (Borussia Dortmund) ile sona erdi.

O gün Dortmund’un Borussia Dortmund topu zamanın% 64’üne sahipti ve 5’i gole giren gole 21 vuruş yaptı. Goller Doniel Mallen (56′) ve Marco Reus (85′) tarafından belirlendi.

Takım Haberleri: Stuttgart

Nicolas Nartey (diz ameliyatı), Lilian Egloff (sırt problemleri), Sasha Kalayjic (korona virüsü), Philippe Foerster (fitness), Daniel Didavi (Aşil tendonu ile ilgili sorunlar), Nauiru Ahamada (ayak parmağı kırığı), Katompa Mvumpa’nın Silas (omuz yaralanması) ve Mohamed Sankoh (ligament yaralanması) Stuttgart’ın patronu Pellegrino Matarazzo’nun maçına katılmayacaklar. Valdemar Anton diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Takım Haberleri: Borussia Dortmund

Dortmund’un Borussia Dortmund’un patronu Marco Rose’un oyun dışı bir takım oyuncuları var. Felix Passlak (kas yaralanması), Nico Schultz (kas yaralanması), Thomas Meunier (tendon rüptürü), Marcel Schmelzer (diz ameliyatı), Steffen Tigges (ayak bileği yaralanması) ve Mateu Moray Bauz (çapraz bağ yaralanması) maça katılamazlar.

Tahmin

Bizim görüşümüze göre, Stuttgart’ın Dortmund Borussia’yı yenebileceğinden emin olması gerekir, ancak bir golün yenilgiden kaçınmak için yeterli olmaması muhtemeldir.

Oyunun etkili olacağına inanıyoruz ve hakem Dortmund’un Borussia Dortmund lehine 1-2’lik bir skorla son düdüğü verecek. Bekliyoruz bir gelişme.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: