Bundesliga’da Union Berlin — Grouterfurt maçının tahmini

Berlinli Union, Cuma günü Bundesliga 1. maçında An der Alten Fursterey Stadyumu’nda Grouther Furth ile buluşacak.

Union Berlin – Grouterfurt maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus (en iyi oranlar dahil) sunulmaktadır.

Union Berlin

Berlin Birliği, Bundesliga 1’de RB Leipzig’i (1:2) yenerek son sonucundan sonra yeni bir galibiyet umuyor.

O maçta Union Berlin topu% 45’lik bir paya sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 14 gol attı. Union Berlin için Sven Michel (86′) ve Kevin Berens (89′) puan aldı. Öte yandan RB Leipzig, hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Leipzig RB için Youssouf Poulsen’i (46′) attı.

Urs Fisher’in Union Berlin takımı son 6 maçında toplam 10 kez gol attı ve maç başına ortalama 1,67 gol attı.

Grouther Fürth

Bundesliga 1’deki Leverkusen Bayer’in son maçında yenilgiden sonra, Greuther Fürth ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Grouther Fürth topu% 52’ye sahipti ve gole 8 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Grouterfurt’un bir parçası olarak golün tek yazarı Jethro Willems (5′) oldu. Bayer 04 Leverkusen, gole 9, 5’i de gole 9 vuruş yaptı. Patrick Schick (8′), Sardar Azmun (18′), Paulinho (58′) ve İcracı Palacios (84′) Leverkusen Bayer için gol attılar.

Greuther Furth’un son 6 karşılaşmada sadece 2 gol atarak gol atmakta zorluk çektiği ortaya çıkıyor. Bu karşılaşmalarda Grouterfurt da rakiplerinin kalesine 12 gol attı.

Kişisel toplantılar

21/05/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların analizi, Union Berlin’in bunlardan 3’ünü, Grouterfurt’un 2’sini kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda toplamda 17 gol, 11’i Union ve 6’sı Greuther Furth olmak üzere toplam gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,83 idi.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son düello, Bundesliga 1’in 15. maç günü maçında 12/12/2021 tarihinde gerçekleşti ve 1-0’lık skorla sona eren Grouterfurt — Union Berlin oldu.

O gün Grouterfurt topu% 37’ye sahipti ve 3’ünün gole düştüğü hedefe 5 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncu Howard Nielsen (55′) idi.

Rakipleri Union Berlin, hedefe 15, 6 tanesi de hedefe doğru 15 vuruş yaptı. Yargıç Sven Jablonski.

Takım Haberleri: Union Berlin

Andras Schaefer (corona virüsü), Anthony Uja (hastalık) ve Timo Baumgartl (hastalık), Union Berlin yöneticisi Urs Fisher’ın ekibinde olmayacaklar.

Görünüşe göre Union bu kez 3-5-2’lik bir maçla oyuna başlayacak: Frederick Rennov, Paul Yaquel, Robin Knohe, Dominique Heinz, Christopher Trimmel, Grisha Proemel, Genki Haraguchi, Rani Hedira, Nico Giesselmann, Taiwo Avonius ve Sheraldo Becker.

Takım Haberleri: Grouterfurt

Gruuther Furth’un patronu Stefan Leitl, emrinde tamamen sağlıklı bir ekibe sahip olarak, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Greuther Furth’un, Andreas Linda, Sebastian Grisbeck, Maximilian Bauer, Nick Virgever, Simon Asta, Tobias Rushl, Timothy Tillman, Jan-Luke Itter, Julian Green, Jessica Ngankam ve Branimir Hrgot’u kullanarak 3-4-1-2 sistemini kullanma olasılığının daha yüksek olduğunu düşünüyoruz.

💡 Tahmin

Union Berlin’in, Grouther Furth ile karşı karşıya kalırken gerçekten bir kaç gol atması gerektiğine dair bir hisimiz var, ki bu da kendi başına gol atmanın zor olabileceğini düşünüyor.

90 dakikadan sonra Union Berlin’in 2-0’lık bir skorla devam edeceğine inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: