Bundesliga’da Union Berlin – Köln maçının tahmini

Köln, Cuma günü Union Berlin takımıyla bir maç için Bundesliga 1’deki An der Alten Fursterey Stadyumu’na gidiyor.

1xbet promosyon kodu nasıl alınır Union Berlin – Köln maçının tahminlerimizi, kullanıcı anketimizi ve istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

Union Berlin

Bundesliga 1’in son maçında Bayern Münih’ten 4-0’lık yenilginin ardından Union Berlin daha iyi bir skor elde etmeye çalışacak.

O maçta Union Berlin, zamanın% 29’una sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 10 gol attı. Bayern Münih, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 16 vuruş yaptı. Bayern Münih’e Kingsley Coman (16′), Tangi Niansu (25′) ve Robert Lewandowski (46′, 47′) puan verdiler.

Son maçlarda Berlin Birliği çok nadiren savunma gücü gösterdi. Union Berlin’in önceki 6 maçtan 6’sında attığı ve 9 gol attığı gerçeği onları endişelendirecek. Bununla birlikte, sadece bir sonraki oyunda böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Köln

Önceki maçta Köln, Bundesliga 1 maçında Borussia Dortmund ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Köln% 55’lik bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. “Köln” ün tek golcüsü Sebastian Andersson’du (36′). Borussia Dortmund hedefe 9 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Marius Wolff (8′) Dortmund’un Borussia Dortmund’un golcüsü oldu.

Köln ile önceki 6 maçtan 5’inde çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı sadece 1,83 iken, Köln tarafından atılan ortalama gol sayısı 0,83’tür.

Kişisel toplantılar

31/01/2019tarihinden itibaren gollerin geçmiş sonuçlarını kontrol etmek, bu karşılaşmaların Köln için hayal kırıklığıyla sona erdiğini gösteriyor. Tek bir zafer kazanamadılar, Union Berlin onlar için çok iyiydi, bu karşılaşmaların% 83’ünü kazandılar.

Toplamda, bu maçlarda 17 gol atıldı, bunlardan 12’si Union ve 5’i Köln oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 2,83’tür.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son karşılaşma 07/11/2021 tarihinde Bundesliga 1’in 11. maç günü oynanan maçta 2-2’lik skorla sona eren Köln – Union Berlin’de gerçekleşti.

O maçta Köln% 70’lik bir topa sahipti ve hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Antoni Modeste (7′, 86′) idi.

Öte yandan Union Berlin, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 10 vuruş yaptı. Goller Julian Ryerson (9′) ve Grisha Premel (45′) tarafından atıldı. Maç Tobias Steeler tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Union Berlin

Christopher Trimmel (corona virüsü), Levin Öztunali (corona virüsü) ve Andreas Luthe (kas problemleri), Union Berlin yöneticisi Urs Fisher için mevcut değildir.

Takım haberleri: Köln

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde, Köln yöneticisi Steffen Baumgart bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Köln’ün, galibiyet maçında golünü atabileceğine inandığımız Union Berlin takımına karşı gol atmak için çok çaba göstermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle Union Berlin zaferiyle 1-0’lık çok rekabetçi bir karşılaşma öngörüyoruz.

İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: