Bundesliga’da Wolfsburg’un Mainz’e karşı maçının tahmini

Cuma günü Bundesliga 1. maçında Wolfsburg, Volkswagen Arena’da konuk Mainz’i ağırlayacak.

1xbet promosyon kodu 2022 tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi ve en iyi bahis oranlarını görün.

Wolfsburg

Bundesliga 1’deki Dortmund Borussia’ya karşı önceki maçta 6:1’lik yenilginin ardından Wolfsburg, sonuçlarını iyileştirmek için çaba gösterecek.

O maçta Wolfsburg% 40’lık bir topa sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Wolfsburg için gol atan tek oyuncu Ridle Bakü (81′) idi. Borussia Dortmund, 8’i hedefe ulaşan 12 golü vurdu. Borussia Dortmund’a Tom Alexander Rothe (24′), Axel Witsel (26′), Manuel Akanji (28′), Emre Can (34′) ve Erling Haaland (38′, 54′) puan verdiler.

Son zamanlarda Wolfsburg ile yapılan maçlar genellikle heyecan verici bir şekilde ortaya çıkıyor ve çok sayıda gol atması bekleniyor. Son yarım düzine maçta her iki taraf da toplam 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol) ve bunlardan 8’i Wolfsburg’u attı. Bununla birlikte, şimdi bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceğini beklemek zorundayız.

Bu karşılaşmadan önce Wolfsburg, şampiyonanın önceki iki maçında Mainz’i yenmedi.

Mainz

Önceki maçta Mainz, Bundesliga 1’in bir parçası olarak Stuttgart ile 0:0 berabere kaldı.

O maçta Mainz% 47’lik bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı ve bunların 0’ı hedefi vurdu. Rakip Stuttgart, hedefine 6 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu.

Mainz’in son 6 maçında Bo Svensson, maç başına 1.33 golle 8 kez gol atarken saldırılarını gerçekleştirdi.

Bu maçtan önce Mainz, şampiyonanın son 10 maçında deplasmanda kazanamadı. Korkunç bir dizi çıkış sonucu.

Kişisel toplantılar

16/02/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi Wolfsburg’un bunlardan 4’ünü, Mainz’in ise 2’sini kazandığını ve berabere sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda 18 gol atıldı, bunlardan 12’si Wolfsburg ve 6’sı Mainz olmak üzere. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki önceki karşılaşma, Mainz’in Wolfsburg’da 3-0 kazandığı Bundesliga’nın 14. maç günü 04/12/2021’de gerçekleşti.

O maçta Mainz, topun% 41’ine sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Goller Jonathan Burkardt (2′) ve Anton Staches (4′) tarafından atıldı.

Rakibi Wolfsburg, hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 0’ı hedefe ulaştı. Golün yazarı Maxens Lacroix (90′ Kendi golü) idi. Maç Florian Badstubner tarafından yargılandı.

💡 Tahmin

Mainz ve Wolfsburg’un burada gol atması gerektiğine inanıyoruz, ancak açık bir kazanan ismini vermek zor olsa da.

Ne olacağını göreceğiz, ancak sonunda skorun eşit olması tamamen mümkündür. Dolayısıyla bunun 90 dakika sonra 1-1’lik skorla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: