Burkina Faso – Tunus maçının Afrika Kupası kapsamında tahmini

Cumartesi günü Burkina Faso ve Tunus arasındaki Afrika Uluslar Kupası’nın büyük çeyrek final maçı başlıyor. Her ikisinin de ücretlendirilmesi gerekiyor ve yarı finalle buluşmayı öne çıkacak bir kulüp için bir ödül olarak düşünürsek, bu taraflar arasında gerçek bir gösteri olarak ortaya çıkıyor.

Burkina Faso – Tunus maç öncesi anketimizin tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve en son bahis oranlarının yanı sıra 1xbet bonus kodu indirme’deki tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve maç öncesi anketimizi okuyun.

Burkina Faso

Burkina Faso, Afrika Uluslar Kupası’nda Gabon’a karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

Bu maçta Burkina Faso, topun sahipliğinin% 47’sini ve 6’sının gole 15 vuruşunu elde etti. Burkina Faso’da golcüler Bertrand Traore (28 dakika) ve Gira’ydı (autogol 90 dakika). Rakipleri için Gabon hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Maç penaltı atışıyla sona erdi ve Burkina Faso 7: 6’lık bir skorla kazandı.

Önceki altı maçında Kamu’nun Burkina Faso’dan çok azı kaleye toplam 6 kez attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1 oldu.

Tunus

Tunus, Afrika Uluslar Kupası’nı 0-1 kazandıktan sonra sahaya girdi ve bir önceki maçta Nijerya’yı yendi.

O maçta Tunus’un topa sahip olmasının yüzde 47’si ve 3 golle 7 golü vardı. Tunus’un golü Yusuf Msakni (47 dakika) oldu. Öte yandan Nijerya, biri hedefe çarparken, hedefe 13 darbe indirdi.

Son maçlarda, Tunus’u içeren oyunlarda en az bir takımın gol atmaması eğilimi açıktır. Son 6 karşılaşmalarının incelenmesi bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipleri 4 gol attı, Tunus ise 8 gol attı. Bu eğilimin burada devam edip edemeyeceğini göreceğiz.

Tahmin

Bize öyle geliyor ki, bu Tunus’un muhtemelen iyi bir an ve gol vuruşu yaratacağı anlaşılıyor.

Aynı zamanda Burkina Faso, şebekenin arkasını bulmak için mücadele ediyor olabilir, ancak burada bir noktada geri döndüklerini hayal ediyoruz.

Maç sonunda Tunus’un rahat zaferini 1-3’lük bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: