Burkina Faso’nun Afrika Uluslar Kupası maçında Senegal’e karşı tahmini

Çarşamba günü Burkina Faso ve Senegal arasındaki Afrika Uluslar Kupası’nın uzun zamandır beklenen yarı final savaşından önce gerginlik artmaya devam ediyor. İkisinin de bu aşamaya geldikleri ve karşılaşmanın kazananları için ödülün finalde göze çarpan bir yer olduğu göz önüne alındığında, heyecan verici bir futbol maçı için hazır olabiliriz.

Burkina Faso’nun Senegal’e karşı oynadığı tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır geçin (en iyi bahis oranları dahil).

Burkina Faso

Burkina Faso için umut yeniden kazanmak sonra, onun son, sonuç, zafer Kupası afrika uluslar üzerinde Tunus ile skor 1: 0.

O maçta Burkina Faso topun% 39’unu elde etti ve hedefe 10 vuruş yaptı, 5’i hedefe çarptı. Burkina Faso’nun arkasındaki protokoldeki tek oyuncu Dango Faissal Ouattara’ydı (45 dakika). Tunus’un hedefe 3 isabet ile 10 golü vardı.

En son sonuçları, Burkina Faso’nun savunucularının biraz daha fazlasını yapabileceğini gösteriyor. Burkina Faso savunmada kötü oynadı: Son altı maçında kalecilerinden geçen gol sayısı 4 oldu.

Senegal

Senegal, Afrika Uluslar Kupası’nı 3-1 kazandıktan ve Ekvator Ginesi’ni bir önceki maçta yenildikten sonra bu toplantıya katılacak.

O maçta Senegal topu% 44’lük bir tutumla yönetti ve hedefe 11 vuruş yaptı, 5’i hedefe çarptı. Senegal’den golcüler Famara Diediu (28 dakika), Şeyh Kuyat (68 dakika) ve İsmail Sarr (79 dakika) idi. Öte yandan Ekvator Ginesi, 2 hedefe doğru 7 hedefe çarpmıştı. Buila (57′) Ekvator Ginesi için bir gol attı.

Senegal’i kapsayan son altı karşılaşmanın 6’sında, onlarla muhalif taraflar arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı 1,17’dir ve Les Lions de la Teranga’nın ortalama gol sayısı 1’dir. Ancak böyle bir model bu maçta devam etmeyebilir.

💡 Tahmin

Burada, Burkina Faso’nun bu Senegalli takıma karşı bir hesap açmanın zor bir görevi olabileceğini düşünüyoruz, ki bu da bunu kazanacak hayati bir gol atacağına inanıyoruz.

Bu nedenle, bu oyunun sonunda Senegal için 0:1’lik bir farkla son derece rekabetçi bir oyun öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: