Burnley – Watford İngiltere Premier Ligi maçının tahmini

Çarşamba günü Premier Lig’de Burnley, Watford’u Terf Moore’a konuk edecek.

Burnley’in 1xbet promosyon kodu Watford’a karşı tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (ve aynı zamanda en iyi oyun şanslarını) inceleyin.

Burnley

Burnley, Premier Lig’de West Ham United’a karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça gitti.

O maçta Burnley% 41’lik bir topa sahip oldu ve 1 golle 9 gol attı. Öte yandan West Ham United, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 16 atış yaptı.

Önceki altı maçta Sean Daich’in Burnley’i 7 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Bu maçta Burnley, önceki üç maçında Watford’a tek bir beraberlik kaybetmedi.

Watford

Premier Lig’de Brentford’a karşı son maçında kaybettikten sonra Watford durumu düzeltmek için çaba gösterecek.

O maçta Watford topu% 36’ya sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 6 vuruş yaptı. Watford’u atan tek oyuncu Emmanuel Dennis (24 ‘) idi. Rakibi için Brentford hedefe 14 atış yaptı, 5’i de hedefe çarptı. Pontus Jansson (84 ‘) ve Brian Mbeumo (96’) Brentford için gol attılar.

Watford’u içeren önceki 6 karşılaşmanın sadece 5’inde üç veya daha fazla gol atıldı. Bu süre zarfında maç başına atılan ortalama gol sayısı 3,67’dir ve Watford tarafından atılan ortalama gol sayısı 1,5’dir.

Bu düelloya girerken Watford ligin son 3 maçında ev dışında kazanamadı.

Yüz yüze

12.09.2017 tarihli önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Burnley’in bunlardan 4’ünü, Watford’un ise 1’ini kazandığını ve berabere kaldıklarında 1 olduğunu görüyoruz.

Bu dönemde toplamda 12 gol attılar, bunlardan 8’i Clarets için ve 4’ü Hornets için attılar. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2’ye eşit olarak verir.

Bu takımların ligdeki önceki karşılaşması 25.06.2020 Premier Lig’in 31’inci maçıydı ve skor Burnley ile 1-0 Watford skoruyla sona erdi.

O gün Burnley topa sahip olmanın% 54’ünü ve hedefe 9 vuruşunu başardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Jay Rodriguez (73 ‘) golü attı.

Rakibi için Watford, hedefe 4 vuruşla 10 atış yaptı. Hakem Mike Dean idi.

Takım Haberleri: Burnley

Personelin çok fazla endişesi yok ve Burnley soyguncusu Sean Daitch’in endişe duyduğu tek bir fitness kaygısı neredeyse tam bir grup oyuncu tarafından çağrılmalıdır. Connor Roberts (Enfeksiyon) kaçıracak.

Takım Haberleri: Watford

Ağırlıklı olarak sağlıklı bir gruptan Watford’un patronu Claudio Ranieri’nin sadece tek fitness sorunuyla mücadele etmesi gerekiyor. Dörtlü Baa (ayak bileği kırığı) bu oyunu özlüyor.

💡 Tahmin

Watford’un bu Burnley dizisini kırmak için iyi bir işi olabileceğine inanıyoruz, ki bu muhtemelen diğer ucunda puan almak ve öne çıkmak için yeterli olacaktır.

Bunu akılda tutarak, Burnley’in normal zamanlarda 1-0’lik bir farkla kazanacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: