Cagliari maçının İtalyan Serie A’da Juventus’a karşı tahmini

Juventus Cumartesi günü Serie A’da Cagliari’nin ev sahipleriyle oynamak için Unipol Domus’u ziyaret edecek.

Cagliari – Juventus maçının tam tahmini, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketi 1xbet promosyon kodu ve en iyi bahis oranlarında sunulmaktadır.

Cagliari

Cagliari, Udinese’den Serie A’nın son maçında 5:1 yenilgisinden sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemiyor.

O maçta Cagliari% 49’luk topa sahipti ve 6 gol atmaya çalıştı, bunlardan 3’ü gole girdi. Cagliari için Juan Pedro attı (32′). Öte yandan Udinese, 11’i hedefe ulaşan hedefe 24 darbe indirdi. Udinese için Rodrigo Bekao (38′), Beto gol attı (45′, 49′, 73′) ve Nahuel Molina (59′).

Son zamanlarda Cagliari nadiren kaçırmıyor. Cagliari’nin önceki 6 maçtan 6’sında attığı ve bu süre zarfında 13 gol attığı gerçeği onları rahatsız edecektir.

Bu Cagliari maçının arifesinde:

Önceki üç şampiyonluk maçında Juventus’a karşı kazanamadık.
Şampiyonanın son 4 maçında evde kazanamadık. Taraftarları anlaşılır bir şekilde üzülüyorlar.

Juventus

Serie A’daki Milan Inter’e karşı son oyundaki yenilgiden sonra Juventus durumu değiştirmeyi umuyor.

Juventus’un o maçta %54’lük bir topa sahip olduğu ve 5’i hedefe ulaşan 23 golü attığı maçta. Öte yandan Milanlı Inter, hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Hakan Çalhanoğlu (45′) Milan’ın Inter için gol attı.

Juventus’un oynadığı maçlarda en az bir takımın gol atamaması eğilimi son maçlarda belirginleşti. Son 6 maçına bakarsak, bunun 5 kez olduğu ortaya çıkıyor. Bu karşılaşmalarda rakipler 5 gol attı, Juventus ise 7 gol attı. Her halükarda, böyle bir eğilimin bu maçta tekrar edip etmeyeceği görülecektir.

Bu karşılaşmada Juventus, şampiyonanın son 9 çıkış maçında yenilgiyi bilmiyor. En azından söylemek gerekirse etkileyici.

Kişisel toplantılar

Eğer 02/04/2019tarihinden itibaren önceki maçlarına bakarsak, Cagliari’nin bunlardan 1’ini, Juventus’un ise 5’ini kazandığı ve 0 berabere kaldığı ortaya çıkıyor.

Bu çatışmalarda iki kulüp arasında 16 gol atıldı, bunlardan 3’ü Kastedda / Rossobl ve 13’ü Juve idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.67’dir.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, Serie A’nın 19. günündeki maçta 21/12/2021 tarihinde gerçekleşti ve Juventus – Cagliari 2-0 ile sona erdi.

Bu maçta Juventus, zamanın% 63’üne sahipti ve 4’ü hedefe yönlendirilen hedefe 15 vuruş yaptı. Goller Moise Keane (40′) ve Federico Bernardeschi (83′) tarafından atıldı.

Rakip Cagliari hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Maç Federico Dionisi tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Cagliari

Luca Galliano (bilinmeyen yaralanma), Leonardo Pavoletti (corona virüsü) ve Naitan Nandez (dizdeki medial kollateral ligamanın yaralanması) Cagliari’nin menajeri Walter Mazzarri’nin maçına katılmayacaklar.

Takım Haberleri: Juventus

Juventus menajeri Massimiliano Allegri’nin oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Marley Ake (Biceps femoris kasının yaralanması), Manuel Locatelli (medial kollateral ligamanın yaralanması), Weston MckEnney (metatarsal kırık), Federico Chiesa (çapraz bağın kopması) ve Cayo Jorge (patella’nın kopması) oyunu özlüyor. Alvaro Morata diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

🔮 Tahmin

Cagliari’nin bu Juventus takımına karşı bir gol atabileceğine inanıyoruz, ancak muhtemelen tek bir gol yeterli olmayacak.

Tahminimiz 90 dakika sonra Juventus lehine 1-2’lik skorla çok yoğun bir oyundur. Oyunun çok rekabetçi olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: