Campeonato Nasional için Colo-Colo vs Nublense maçının tahmini

Nublense Pazartesi günü Estadio Monumental’ı Campeonato Nacional’ı Colo-Colo takımıyla maç için ziyaret edecek.

Colo-Colo — Nublense maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (maç başına en iyi oranlar dahil) öğrenmek için 1xbet promosyon kodu 2022 geçin.

Kolo-Kolo

Colo-Colo, Copa Libertadores’in son maçında Fortaleza’nın (3:4) yenilgisinden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

Son maçlarda “Colo-Colo” nadiren kaçırmaz. Aslında Colo-Colo, önceki 6 maçtan 5’inde 11 gol atarken gol attı. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin bu oyunda da devam edeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Nublense

Bu karşılaşmada Eylül ayı son maçında Kurico Unido’yu yenerek Campeonato Nacional’da 3-1 galip gelecek.

Formlarına bakarsanız, son 6 maçının 5’inde Nublense, rakiplerinden toplam 5 gol kaçırarak gol attı. Savunma açısından, Eylül Ayı nın biraz yumuşak bir tabanı var gibi görünüyor.

Kişisel toplantılar

08/12/2013 tarihinden itibaren son maçlarına bakarsak, Colo-Colo’nun bunlardan 3’ünü, Nublense’nin 2’sini kazandığını ve berabere kalan 1 maçı oynadığını görebilirsiniz.

Toplamda bu dönemde 18 gol atıldı, bunlardan 9’u Los Albos takımı hesabında, 9’u da Mekanica takımı hesabında yer aldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Takım Haberleri: Colo-Colo

Colo-Colo menajeri Gustavo Kinteros, ekibin tamamen sağlıklı bir kadrosu sayesinde bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığından memnun olacak.

Takım Haberleri: Nublense

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Nublense’nin yöneticisi, bu maçtan önce fiziksel uygunluk konusunda endişelenmiyor.

💡 Tahmin

Colo-Colo muhtemelen gollerinden birini Nublense’nin golüne atacak ve golünü atması kolay olmayacak.

Kontrollü bir 2-0 puanını Colo-Colo lehine tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: