Carlo Ancelotti: Everton patronu Real Madrid’in dönüşüne yaklaşıyor

Everton patronu Carlo Ancelotti, Real Madrid’in bir sonraki yöneticisi olmak için görüşmelerde bulunuyor.

61 yaşındaki Ancelotti, daha önce 2013 ve 2015 yılları arasında onları yöneten İspanyol devlerinde Zinedine Zidane’i ikinci kez değiştirmeye kararlı görünüyor.

İtalyan, Aralık 2019’da Marco Silva’yı değiştirdiğinde Everton ile dört buçuk yıllık bir sözleşme imzaladı, ancak 18 ay sonra ayrıldı.

Toffees şu anda beş yıl içinde altıncı daimi patronunu arıyor.

Merseyside kulübü, 2019-2020 sezonunda Premier Lig’de 12. sırada yer aldı ve daha sonra ancelotti’nin tek tam sezonunda 10.sırada yer aldı.

Ancelotti kariyeri boyunca 15 büyük kupa kazandı ve Liverpool efsanesi Bob Paisley ve Eski Real Madrid patronu Zidane ile birlikte üç Avrupa kupasını kazanan üç antrenörden biri.

Milan ile iki Şampiyonlar Ligi ve Real Madrid ile bir tane kazandı ve 10 kez kupayı kazanan ilk kulüp oldu, la Decima (10. sırada) olarak bilinen bir başarı.

Anavatanında «Milan», İngiltere’de «Chelsea», Fransa’da «Paris Saint-Germain» ve Münih «Bayern»ile Almanya ile iç başlıkları var.

Chelsea’yi 2009-10 sezonunda ilk sezonunda Premier League ve Fa Cup’a götürdü, ancak bir sonraki kampanyada kupayı kazanamadıktan sonra kovuldu 1xbet promosyon kodu 2021.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: