Cerro Portegno – Olympia’nın Libertadores Cup maçında tahmini

Perşembe günü yapılacak Copa Libertadores maçına geri sayım yapıyoruz: Cerro Portegno Olympia ile oynayacak.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Cerro Porteno’nun Olympia’ya karşı istatistiklerimiz için, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet bonus geçin.

Cerro Portegno

Cerro Portegno, Libertadores Polisinin bir parçası olarak Penarol’la (0:0) berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

Son bulguları, Cerro Porteno’nun arka koruma görevlisine büyük saygı gösterilmesi gerektiği gerçeğini gerçekten göstermektedir. Cerro Porteno’nun golleri cimriydi, önceki altı maçta kalelerine atılan toplam gol sayısı 4’tü. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Olympia

Copa Libertadores’in bir parçası olarak Colon’a karşı önceki oyundaki yenilginin ardından Olympia ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

Olympia’nın grev gücü, son altı karşılaşmada goller için mücadele ederek sadece 4 gol attı. Bu maçlarda Olympia da rakipleriyle 9 gol kaydetti.

Takım haberleri: Cerro Portegno

Cerro Porteño’nun menajeri Francisco Arce, bu maçtan önce takımın fiziksel zindeliği konusunda endişelenmemekten mutluluk duyacaktır, tamamen yaralanmasız bir takım sayesinde.

Takım Haberleri: Olympia

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde Olympia’nın patronu Julio Cáceres, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Bu maçta Olympia’nın muhtemelen SSerro Porteno takımının golünü atabileceğine inanıyoruz, ancak belki de çok fazla kaçırmayacak.

Cerro Porteño’nun lehine 2-1’lik skorla çok yakın bir maç öngörüyoruz. Bu kesinlikle zor bir seçim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: