Cerro Portegno – Palmeiras’ın Libertadores Kupası maçında tahmini

Çarşamba günü Palmeiras, Polis Libertadores’in Cerro Porteño’ya karşı yaptığı toplantı öncesinde yeni bir deneme bekliyor.

Cerro Portegno – Palmeiras maçının tam tahmini, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketi 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır ve en iyi bahis oranlarında sunulmaktadır.

Cerro Portegno

Cerro Porteño, Copa Libertadores’in son maçında Olympia’dan 0:1 yenilgisinin ardından daha iyi bir sonuç istiyor.

Daha yeni sonuçlar Cerro Porteno’nun arka korumasının büyük çaba sarf ettiğini gösteriyor. Cerro Portegno oyunu gergin tutuyor ve son altı maçta kalelerine giren toplam gol sayısını 4’e çıkardı.

Palmeiras

Geçen maçta Palmeiras, Serie A’nın bir parçası olarak Avai ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Palmeiras% 51’lik bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 15 vuruş yaptı. Palmeiras’ın kadrosunda goller Gustavo Scarpa (47′) ve Roni (65′) tarafından belirlendi. Öte yandan Avai, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 7 vuruş yaptı. Avai için Bissoli (45′) ve Jean Pierre (73′) attı.

Yoğun karşılaşmalar için iştahımızı gösterirken, Palmeiras’ın sahaya çıktığı önceki altı maçta 20 kez gol gördük ve her karşılaşmada ortalama 3.33 gol oldu. Rakipler bu toplamın 6’sını attı. Ancak bu oyunda böyle bir eğilim ortaya çıkmayabilir.

Takım haberleri: Cerro Portegno

Cerro Porteno’nun patronu Francisco Arce, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığına sevinecek, çünkü elinde tamamen yaralanmasız bir grup var.

Takım Haberleri: Palmeiras

Neredeyse sağlıklı bir kadroya sahip olan Palmeiras yöneticisi Abel Ferreira’nın tek bir yaralanma konusunda endişelenmesi gerekiyor. Henri (tibial ve fibula kırığı) bu oyunu özlüyor.

Tahmin

Cerro Porteño’nun Palmeiras’ın golünü atmak için yeterli güce sahip olması gerektiğini düşünüyoruz, ancak tek bir golün özleyebilecekleri goller kadar yeterli olmayabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, aradaki düdüğün ardından Palmeiras 1:2 avantajıyla çok yakın bir oyun öngörüyoruz. Görünüşe göre bu oyunda çok az gol olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: