Cezayir vs Sierra Leone maçının tahmini

Cezayir, Salı günü Afrika Uluslar Kupası toplantısında Sierra Leone’ye karşı oynayacak.

Cezayir — Sierra Leone maçının 1xbet promosyon kodu nasıl alınır üzerindeki tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görün (maç başına en iyi oranlar dahil).

Cezayir

Cezayir, Gana’ya karşı dostluk maçlarındaki başarıyı 3-0’lık bir skorla tekrarlamaya çalışacak.

Cezayir, son 6 maçında rakibine 20 gol atarak son zamanlarda savunmayı kendi isteğiyle açtı. Bu karşılaşmalarda Cezayir, kendilerine karşı atılan gol sayısının da 4 olduğunu gördü.

Sierra Leone

Uluslararası dostluk maçlarında Komorlara karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra, Sierra Leone ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

Sierra Leone’den saldıran oyuncular önceki 6 karşılaşmalarında goller için mücadele ettiler ve sadece 3 gol attılar. Bu maçlarda SLE, rakiplerinin toplam gol sayısının 13’e eşit olduğunu da gördü. Buna rağmen, sadece bu kalıbın bir sonraki eşleşmede devam edip etmeyeceğini öğrenmek için varız.

🔮 Tahmin

Açıkçası, Sierra Leone’nin Cezayir takımına karşı en az bir gol atması son derece zor olacak, ki bu gerçekten çok kolay kazanılması gereken bir takım.

90’ıncı dakikanın sonunda Cezayir lehine 4-0 (en az) skorla ikna edici bir zafer kazanacağız.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: