Çin Şampiyonasında Guangzhou City vs Dalian Pro maçı için tahmin

Guangzhou, Salı günü Süper Lig maçında konuk Dalian Pro ile Yuexiushan Stadı’nda karşı karşıya gelecek.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketimiz ve Guangzhou – Dalian Pro istatistikleri için 1xbet turkey gidin – en son maç oranlarıyla birlikte.

Guangzhou

Guangzhou, Süper Lig’de Changchun Yatai’ye karşı oynadığı son maçı 1-3’lük bir skorla kaybettikten sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

Guangzhou son zamanlarda pek savunma gücü göstermedi. Gerçek şu ki, Guangzhou’nun savunması önceki 6 maçın 6’sında ihlal edildi ve bu süre içinde 17 gol yedi. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini öğrenmeliyiz.

Dalian Profesyonel

Süper Lig’de Henan Jianye’ye karşı bir önceki maçı kaybettikten sonra, Dalian Pro durumu düzeltmeye çalışacak.

İstatistikler kendileri için konuşuyor: Dalian Pro son 6 maçın 5’inde gol atarken, rakipleri 9 gol attı. “Dalian Pro”nun arkasında ele alınması gereken zayıflıklar var.

Kişisel toplantılar

12/07/2019 tarihinden bu yana önceki maçlarına bakarsanız, kulüpler arasında çok az fark var: Guangzhou bu maçların 3’ünü kazanırken, Dalian Pro normal süre içinde 3 ve 0 berabere kaldı.

Bu karşılaşmalarda 8’i Guangzhou oyuncuları ve 8’i Blue Hawks olmak üzere toplam 16 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.67 idi.

Takım Haberleri: Guangzhou

Guangzhou menajeri Jean-Paul van Gastel, kadro tamamen sakat olduğu için bu maç öncesinde herhangi bir fiziksel problemi olmamasından memnun olacak.

Takım haberleri: Dalian Pro

Tamamen sağlıklı bir kadro sayesinde Dalian Pro patronu Jose Gonzalez, bu maç öncesinde herhangi bir kondisyon sorunu yaşamıyor.

Tahmin etmek

Guangzhou’nun kazanabileceğini ve muhtemelen temiz bir sayfa tutabileceğini düşündüğümüz Dalian Pro’ya karşı hedefe ulaşmak için çok çalışması gerektiğini düşünüyoruz.

Dalian Pro lehine 0:1 handikaplı çok rekabetçi bir maç seçtik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: