Çin Süper Ligi maçında Qingdao Huanghai — Shanghai Shenhua tahmini

Süper Lig’in 2020 Cumartesi günü yaptığı programda Qingdao Huanghai, Şangay Shenhua ile karşılaşacak.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Qingdao Huanghai – Shanghai Shenhua maç istatistiklerimizi görmek için oyunun son oranları da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu 2021 gidin.

Qingdao Sarı Hai

Qingdao Sarıhai, Dalian Professional’a karşı önceki maçında 1-2 2020 Süper Ligi’nde yenilginin ardından zafere geri dönmeyi umuyor.

Son zamanlarda, Qingdao Sarı Hai nadiren temizliğini koruyor. Gerçekler, Qingdao Sarı Hai’nin rakiplerinin önceki 6 karşılaşmasının 6’sında gol atmasını engelleyemediğini ve 17 gol attığını gösteriyor. Bununla birlikte, bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Şangay Shenhua

2020 Süper Ligi’nde Henan Jianya’ya en son kaybettikten sonra Shanghai Shenhua bunu düzeltmeye çalışacak.

Önceki 6 maçta Shanghai Shenhua Kang Hee Choi’nin takımı, saldırılarını 11 kez gole çevirerek maç başına ortalama 1.83 golle sonuçlandı.

Takım haberleri: Qingdao Huanghai

Qingdao patronu Huanghai Wu Jingui’nin bu çatışmaya girerken fitness konusunda hiçbir problemi yok, tamamen sağlıklı bir grup sayesinde oynamaya hazır.

Takım Haberleri: Şangay Shenhua

Shanghai Shenhua patronu Kang-Hee Choi’nin bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi olmaması nedeniyle yaralanması yok. Yue Zhu, diskalifiye nedeniyle bu oyuna katılamayacak.

✨ Tahmin

Bu ikisine baktığımızda, Şangay Shenhua ve Qingdao Huanghai’nin ayrılması zor olsa da, puanlama için yeterli kapasiteye sahip olmaları gerektiğini düşünüyoruz.

Göreceğiz, ama her şey tamamen bitebilir gibi görünüyor. Bu yüzden bu oyunun sonunda 1: 1’lik bir skorla yakın bir oyunu tahmin ettik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: