Çin Süper Ligi’nde Beijing Shinobo Guoan — Chengdu Rongcheng maçının tahmini

Perşembe günü, Chengdu Rongcheng, Beijing Sinobo Guoan ile Süper Lig maçını oynamak için Pekin Ulusal Stadyumu’na gidecek.

Beijing Sinobo Guoan – Chengdu Rongcheng maçı için tahminlerimiz, maçın istatistikleri ve sonuçları ile 1xbet promosyon kodu 2022 güncel oranları görebilirsiniz.

Pekin Sinobo Guoan

Beijing Sinobo Guo’an, Süper Lig’de Shijiazhuang Ever Bright ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından bu karşılaşmaya hazırlanıyor.

Son zamanlarda, Beijing Sinobo Guoan nadiren temiz bir sayfa açmayı başarıyor. Aslında, Pekin Sinobo Guoan önceki 6 maçın 5’inde savunmayı aştı ve 8 gol yedi. Ancak bu modelin bir sonraki oyunda tekrarlanıp tekrarlanmayacağını bekleyip görebiliriz.

Çengdu Rongcheng

Son maçında Chengdu Rongcheng, Süper Lig’de Shenzhen ile 2-2 berabere kaldı.

Chengdu Rongcheng Zhong-Won So, önceki 6 maçta 5 gol attı. Bu 6 maçta yenilen toplam gol sayısı 8’dir.

Takım Haberleri: Beijing Sinobo Guoan

Pekin Sinobo menajeri Guoan Xie Feng, takım tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olduğu için bu maç öncesinde herhangi bir kondisyon sorunu yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Chengdu Rongcheng

Çoğunlukla sağlıklı bir kadro sayesinde, Chengdu patronu Rongcheng Jung-Won Seo’nun fitness ile ilgili yalnızca bir sorunu var. Guanghui Han (kırık önkol) bu oyunu özlüyor.

🔮Tahmin etmek

Devralmak için en az bir gol atması gerektiğini düşündüğümüz Beijing Sinobo Guoan’a karşı Chengdu Rongcheng’in gol atmasının zor olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, 90. yarının sonunda, 1:0’lık bir skorla Beijing Sinobo Guoan’ın kalıcı bir avantajını görüyoruz.

Bu maçta özel bir şey olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: