Çin Süper Ligi’nde Changchun Yatai — Shandong Luneng maçının tahmini

Süper Lig’in 2020 Salı günü yapacağı programda Changchun Yatai, Shandong Luneng ile mücadele edecek.

Changchun Yatai — Shandong Luneng maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranlarımızı görmek için 1xbet bonus geçin.

Changchun Yatai

Changchun Yatai, Guangzhou Evergrand’a karşı önceki maçında 2020 Süper Ligi’nde 2-0 yenilgisinin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

Son zamanlarda Changchun Yatai’nin savunmaya karşı pek az direnç göstermesi nadirdir. Gerçekler, Changchun Yatai’nin önceki karşılaşmalarının 6’sından 5’inde gol attığını ve 8 gol attığını gösteriyor. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Shandong Luneng

Son maçta Shandong Luneng, 2020 Süper Lig maçında Shanghai SIPG ile 2-2 berabere kaldı.

Son altı karşılaşmada Shandong Luneng 11 gol attı. Shandong Luneng de bu davaların her birinde gol atmayı başaramadı. Bu süre zarfında savunucuları kalelerine 5 gol attı.

Yüz yüze

10 Eylül 2016’dan itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların incelenmesi, bu maçların Changchun Yatai için iyi olmadığını bize anlatıyor. Herhangi bir zafer elde edemediler, Shandong Luneng ise birbirleriyle tanıştıkları oyunların% 83’ünde zafer kazanarak hakim olmaya devam etti.

Bu çatışmalarda aralarında 17 gol atıldı, bunlardan 5’i Yatay’ı attı, 12’si Taishan Dui’yi attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 2,83’tür.

Takım Haberleri: Changchun Yatai

Yufeng Zhang (burkulma) ve Serginho (metatarsal kırık) Changchun Yatai’nin patronu Yang Chen’in rolünü oynayamayacaklar.

Takım haberleri: Shandong Luneng

Shandong patronu Luneng Hao Wei’nin sakatlığı olmadığı için, bu maç öncesinde herhangi bir fitness problemi yaşanmıyor.

🔮 Tahmin

Changchun Yatai’nin en az bir gol atması gereken bu Shandong Luneng takımına karşı gol attıklarını hayal etmenin zor olabileceğini düşünüyoruz.

Böylece 90. dakikanın sonunda Shandong Luneng’in 0: 1’lik galibiyetiyle sona eren inatçı mücadeleyi görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: