Çin Süper Ligi’nde Qingdao Huanghai — Shandong Luneng tahmini 2020

Pazartesi günü 2020 Süper Ligi’nde bir performans planlanmadan kısa bir süre önce, Qingdao Sarı Hai Shandong Luneng ile mücadele edecek .

1xbet promosyon kodu 2020 (artı en iyi oyun oranları) tüm ipuçlarını, istatistikleri ve Qingdao Sarı Hai — Shandong Luneng maç öncesi anketimize göz atın.

Qingdao Sarı Hai

Qingdao Huanghai, 2020 Süper Ligi’nde yenilginin ardından Guangzhou R&F’nin elinden son maçında 4: 2’lik bir skorla normale dönmeyi umuyor.

En son sonuçları, Qingdao Huanghai uzmanlarının yapılması gereken çok iş olduğu gerçeğini vurgulamaktadır. Qingdao Huanghai, son 6 maçında yanlış yönde atılan 18 affedilmez gol gördü. Bununla birlikte, bu desenin bu maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Shandong Luneng

Shandong Luneng, 2020 Süper Ligi’ni kazandıktan sonra, önceki maçında Henan Jianye’nin yenilgisiyle 2-0’lık bir skorla bu maça girecek.

Hao Wei Takımından Shandong Luneng, son altı maçta 10 kez saldırılarını gollere çevirdi. Bu maçlarda attığı toplam gol sayısı 5.

Takım haberleri: Qingdao Sarı Hai

Qingdao patronu Huanghai Wu Jingui, seçim yapmak için tamamen yaralanmaya karşı korumalı bir ekip sayesinde bu maçta fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım haberleri: Shandong Luneng

Yaralanma olmayan bir takım seçtiği için, Shandong Luneng antrenörü Hao Wei’nin bu maçtan önce herhangi bir fitness sorunu yok.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Shandong Luneng’in kendisi ile mücadele edecek olan Qingdao Huanghai’ye karşı sıraya girerken bir çift puan alabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, Shandong Luneng’in düzenli bir 0: 2 galibiyet puanı almasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: