Copa Libertadores maçında Corinthians – Boca Juniors karşılaşmasının tahmini

Önümüzdeki Copa Libertadores karşılaşmasında Corinthians, Çarşamba günü rakipleri Boca Juniors ile karşılaşacak.

Corinthians – Boca Juniors maçı için ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere bonus 1xbet sunulmaktadır.

Corinthians

Corinthians bu maça Serie A’da Santos (0:0) ile berabere kaldıktan sonra girdi.

Bu maçta Corinthians topa %62 sahip oldu ve 1’i kalede olmak üzere 9 şut isabeti buldu. Santos ise kaleye 7 şut isabet etti ve 2’si kaleye isabet etti.

Daha yeni sonuçlar, Corinthians arka çizgisine daha saygılı davranılması gerektiğini gösteriyor. Corinthians cimri davranarak takımlarının son altı maçta attığı gol sayısını 2’ye çıkardı. Bakalım bu maçta bu trend devam edecek mi.

Boca Juniors

Geçen sefer Süper Lig’de Union de Santa Fe’ye yenilen Boca Juniors ve taraftarları, bu sefer daha iyi bir sonuç umacaklar.

Bu maçta Boca Juniors yüzde 71 topa sahip olma oranına sahipti ve 11 şut isabeti buldu ve bunların 4’ü hedefi vurdu. Boca Juniors adına gol atan tek oyuncu Eduardo Salvio (40′) idi. Rakip “Union de Santa Fe” kaleye 6 atış yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Daniel Juarez (25′) ve Franco Trojansky (105′) Union de Santa Fe adına gol attı.

İstatistikler kendileri için konuşuyor: Boca Juniors, son 6 maçın 5’inde gol atarak rakiplerinin 8 gol atmasına izin verdi. Arka hatta, Boca Juniors zayıf yönlerini buldu.

Takım haberleri: Corinthians

Bruno Mendez (bilinmeyen sakatlığı) ve Paulinho (diz yırtılması) Corinthians’a karşı oynayamayacak.

Takım Haberleri: Boca Juniors

Boca Juniors menajeri Sebastián Battaglia şu anda kadroda bir azalmaya razı olmak zorunda. Norberto Briasco (ayak bileği sakatlığı) ve Agustín Almendra (ayak bileği sakatlığı) oynamaya hazır değil.

Tahmin etmek

Bu maçta Boca Juniors’ın Corinthians takımını alt etmesi gerektiğine inanıyoruz ancak bu yenilgiyi önlemeye yetmeyebilir.

Tahminimiz Corinthians için 2-1 galibiyet. Bu maçın nasıl gittiğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: