Corinthians — Bahia maçının tahmini, Brezilya Serie A

Çarşamba günü Neo Química Arena’daki Serie A maçında Corinthians’ın ev takımı Bahia ile buluşacak.

Corinthians — Bahia maçına ilişkin tüm kullanıcı tahminleri, istatistikleri ve anket sonuçlarımız en son bahis oranlarıyla birlikte 1xbet turkey gösterilmiştir.Tahmin 2,5 kafadan büyük / küçük

Corinthians

Corinthians bu oyunu Serie A’da Red Bull Bragantino’ya karşı 2-2’den sonra oynayacak.

O cOrinthians maçında topun% 62’si topa sahip oldu ve 11 gol attı, 7 gol attı. Corinthians’ta Renato Augusto (90 dakika) ve Gustavo Silva (96 dakika) puan aldı. Öte yandan Red Bull Bragantino’nun 5’i hedefe isabet eden 15 golü vardı. Luan Candido (56 ‘) ve Jan Hurtado (84’) kendilerini Red Bull Bragantino’nun lehine ayırdılar.

cOrinthians, son 6 maçında oynamak için her dışarı çıktıklarında gol atmayı bırakamaz ve gol atmayı bırakamaz.

Bu süre zarfında toplamda 8 gol attılar, attığı gol sayısı ise 6 oldu. Bununla birlikte, bu yaklaşmakta olan oyunda böyle bir eğilimin yeniden üretilip üretilmeyeceği henüz görülmemektedir.

Bahia

Serie A’daki Internacional’a karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra bAhia ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

Bu maçta Bahia, topun% 42’sini elinde tutmayı başardı ve 2’si hedefe 15 atış yaptı. Öte yandan Internal, 7’si hedefe isabet eden 12 gol vuruşu gerçekleştirdi. Yuri Alberto (39 ‘) ve Rodrigo Dorado (74’) stajyer olarak kendilerini ayırdılar.

Önceki altı maçtan 5’inde, Baia’nın katılımıyla aralarında ve rakip taraflar arasında belirgin bir şekilde az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı sadece 2,33, Tricolor de Aso’nun ortalama gol sayısı ise 0,83’tür.

Yüz yüze

27.10.2018’den itibaren önceki yüz yüze karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, bize Korintlilerin bunlardan 3’ünü kazandıklarını, Bahia’nın ise 2’sini kazandıklarını ve sonuç olarak 1’inin çekildiğini söylüyor.

Tüm bu maçlar için toplamda 19 gol attılar, bunlardan 10’u Timan, 9’u da Tricolor de Asu’yu attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 3,17’ye eşit olarak verir.

Bu ikisinin de katıldığı şampiyonanın önceki karşılaşması, Bahia’nın son skorunun 0: 0 Corinthians olduğu 20.06.2021 Serie A’nın 5. maç günündeydi.

Bahia’nın o zamanlar topun% 52’si topa sahipti ve 12 tanesi kaleye çarptı, ikisi de hedefe çarptı.

cOrinthians, 3’ü hedefe isabet eden 10 hedefe çarptı.

Hakem Bruno Arleu’ya konuştu.

Takım Haberleri: Corinthians

cOrinthians teknik direktörü Silvio Silviño, bu oyunda herhangi bir fitness probleminin olmayacağından mutlu olacak, çünkü yaralanmadan bir grup arasından seçim yapabileceğiniz bir grup var.

Takım Haberleri: Bahia

Bahia takımının teknik direktörü Diego Dabove, tamamen sağlıklı bir grup arasından seçim yapabilmesi nedeniyle bu maçtan önce fiziksel formundan endişe duymuyor.

💡 Tahmin

Bahia, bu cOrinthians takımına karşı bir şeyler vermek için bir takım olarak çok çalışmak zorunda kalacak, ki bu da zafere ulaşabilmelidir.

Böylece oyunun sonunda cOrinthians için dar bir 1-0 galibiyet puanı öngörüyoruz.

Bakalım nasıl bitecek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: