Coventry City — İngiliz futbol Ligi Kupası Northampton Town

Çarşamba günü İngiliz futbol Ligi Kupası’nda Coventry City, Northampton Town ile buluşacak .

Ortağımız 1xbet bonus nasıl kullanılır, Coventry City — Northampton Town maçı için tam tahminleri, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketlerini (en iyi maç oranları dahil) gösterir.

Coventry Şehri

Coventry City, son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek ve Nottingham Forest’a karşı şampiyonada 2: 1’lik bir zaferle devam edecek.

O maçta Coventry City sahibi topu 64% ve attı 12 vuruş gol, 6 olan hedef. Coventry City için Goller Victor Gjekeres (81 ‘) ve Kyle Mcfadzin (96’) tarafından atıldı. Öte yandan Nottingham Forest, 2’si hedefe isabet eden 10 gol attı. Lyle Taylor (36 ‘) Nottingham Forest’un golcüsü oldu.

Coventry City ile yapılan maçlar son zamanlarda beklenen yüksek sonuçlarla büyüleyici olma eğilimindedir. Son altı maçta, her iki takım da toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), 14’ü Coventry City’ye akredite edildi. Bununla birlikte, bu eğilim bu maçta devam etmeyebilir.

Northampton Town

Northampton Town, son maçında Port Vale’i yendiklerinde 1-0’lık bir skorla ikinci bir lig kazandıktan sonra karşılaşacak.

Northampton Town’un tek golcüsü Benny Ashley-Seal (23‘) idi.

John Brady’nin Northampton Town takımının, önceki altı maçta toplam 8 gol atarak kutlamak için nedenleri vardı. Bu maçlarda kaçırdıkları toplam gol sayısı 9’dur.

↔ ️ Yüz yüze

Son düello aralarında oldu maç 29-th gün ilk Lig 28.01.2017, sonuçlandı maç “Northampton Town” skor 3: 0 Coventry City.

Hakem Lee Probert tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Coventry City

Seçim açısından, işler düzelmiyor ve Coventry City koçu Mark Robins, neredeyse tamamen sağlıklı bir takımdan sadece bir fiziksel problem hakkında endişelenmeli. Tyler Walker (kalça yaralanması) rekabetin dışında.

Takım haberleri: Northampton Town

Northampton Town yöneticisi John Brady, seçim için tamamen yaralanma içermeyen bir ekiple bu oyunun öncesinde herhangi bir fitness sorunu yaşamadı.

💡 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Coventry City’nin çok sayıda anı ve başarılı atışları olabileceğini ve olması gerektiğini düşünüyoruz.

Buna karşılık, Northampton Town, atış fırsatlarını elde etmekte zorluk çekebilir, ancak biz gerçekten bir noktada geri tepme ihtimalinden daha fazla olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle, Coventry City’nin maçın sonunda 3: 1’lik bir skorla iyi bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: