CRC – Bournemouth maçının tahmini

Pazartesi günü Queens Park Rangers Stadyumu’ndaki şampiyonluk maçında, Chp’nin ev takımı Bournemouth’a karşı sahaya çıkacak.

Queens Park Rangers — Bournemouth’un 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır indirme’deki tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini maç başına en son oranlarla birlikte okuyun.

Queens Park Rangers

CHP, şampiyonadaki son yenilginin ardından Stoke City’den 0: 2’lik skorla burada zafere dönmeyi umuyor.

Bu oyunda Queens Park Rangers topun% 65’ini elinde tutmayı başardı ve 9’u hedefe 24 atış yaptı. Stoke City hedefe 17 atış, hedefe 5 atış yaptı. Tyrise Campbell (14 ‘) ve Mario Vrancic (78’) kendilerini Stoke City için ayırdılar.

Queens Park Rangers’ın katıldığı son 6 maçının 5’inde maç başına üç golden az gol atıldı. Bu dönemdeki gollerin bölünmesine gelince, rakipleri toplamda 4 puan alırken, Queens Park Rangers kendileri için 7 puan aldı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekecek.

Bournemouth

Middlesbrough’un son maçında Bournemouth şampiyonası’nda yaptığı yenilgiden sonra ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Bournemouth, topun sahipliğinin% 59’unu gerçekleştirdi ve 3’ü hedefe isabet eden 10 vuruş yaptı. Middlesbrough hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 7 tanesi hedefe çarptı. Andraj Sporard (53 ‘) Middlesbrough için kendini ayırdı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Bournemouth son 6 maçının 6’sında attı ve toplamda 10 gol yedi. Savunmada Bournemouth kesinlikle daha iyi olabilir.

Bu düelloya giderken Bournemouth, şampiyonanın son 4 maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

24 Ocak 2004 tarihli geçmiş yüz yüze toplantılarına baktığımızda, Chp’nin bunlardan 2’sini, Bournemouth 3’ü kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu öğreniyoruz.

Bu çatışmalarda aralarında 13 gol atıldı, bunlardan 7’si «R», 6’sı da «Kiraz” attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 2,17’dir.

🔮 Tahmin

Bournemouth ve Queens Park Rangers’ın, görünüşte iyi bir maçta gol atabileceğine inanıyoruz, bu iki takım arasında küçük bir bölünme var.

Beraberlik oldukça gerçekçi görünüyor, ama bakalım bundan ne çıkacak. Bu nedenle bunun normal saatlerde 1-1’lik skorla yoğun bir toplantı olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: