Crvena star Belgrad-Cluj Avrupa Ligi elemeleri

Crvena Avrupa Ligi eleme turnuvasının bu ilginç toplantısında, Belgrad yıldızı Salı günü Cluj ile buluşacak.

Red Star Belgrade — CFR Cluj’un tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır ortağımızın web sitesinde ve en iyi bahis oranlarında kontrol edin.

Kırmızı Yıldız Belgrad

Belgrad’ın crvena yıldızı, tiraspolsk Şerif’in yenilgisinden sonra burada en iyi skoru elde etmek için eleme turunda 1-0’lık bir skorla mücadele edecek.

En son sonuçları, Belgrad Crvena yıldızının arka korumasının büyük bir saygıyla takip edildiğini gösteriyor. Crvena yıldızı Belgrad rakibine çok az şey verdi: son altı maçta kalelerine atılan gol sayısı 3 oldu.

Cluj

Cluj, son maçında Faroul Constanz’ı yenerek 1: 0 skorla ilk ligde kazandıktan sonra toplantıya gitti.

CFR Cluj oyun kurucusunun olağanüstü performansları dizisi, toplam 6 önceki çıkıştan 4’ünün performans puanlarına yol açtı. Aynı dönemde kendi forvetleri 7 puan alabildi. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Takım haberleri: Crvena star Belgrad

Belgrad «Crvena star ” Yöneticisi Dejan Stankovic, bu düelloda fiziksel formla ilgili herhangi bir problemi olmayacağı için minnettar olacak, çünkü seçim için tamamen sağlıklı bir grup var.

Takım haberleri: Cluj

Cluj-Napoca patronu Marius Chumudica ağırlıklı olarak sağlıklı bir gruptan sadece tek fiziksel formdan endişe ediyor. Andrei burka (dizdeki yan bandın gerilmesi) çıkıntı yapmaz.

✨ Tahmin

Crvena yıldızı Belgrad’ın büyük olasılıkla kendi golünü atması zor olabilecek CLUJ’A karşı bir çift gol atabileceğine inanıyoruz.

Bizim tavsiyemiz, 90 dakika sonunda Belgrad’dan crvena star takımı için oldukça rahat bir 2-0 galibiyet skoru.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: