Crystal Palace — İngiltere Premier Ligi Brighton tahmini

Pazartesi günü Selhurst Park’ta yapılacak Premier lig maçında Crystal Palace sahasının sahipleri Brighton’la buluşacak .

1xbet bonus oyunla ilgili ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı bulabilirsiniz.

Crystal Palace

Crystal Palace, Liverpool’dan son kez 3-0’lık bir skorla Premier lig’deki yenilgiden sonra burada zafere dönmeyi umuyor.

Bu maçta Crystal Palace, topun sahipliğinin %39’unu ve hedefine 13 vuruş gerçekleştirdi ve bunlardan ikisi hedefe çarptı. Öte yandan Liverpool, hedefe 25, hedefe 10 atış yaptı. Sadio Mané (43′), Mohamed Salah (78’) ve Nabi Keita (89‘) Liverpool için kendilerini ayırdılar.

Daha sonraki Crystal Palace oyunlarının ilginç bir özelliği, içlerinde çok sayıda sıfır puana sahip olmasıdır.

Bundan önceki maçların önceki sekstetlerini dikkate alarak, bunlardan 5’inde «her iki takım da gol atacak» bahsi kaybedilirdi.

Brighton ve Hove Albion

Brighton, önceki oyunlarında Swansea City’ye karşı Swansea City’ye karşı 2-0 kazandıktan sonra savaşa girecek.

Bu maçta Brighton & Hove Albion, topun sahipliğinin %53’ünü ve 7’sini hedefe doğru yedi vuruş gerçekleştirdi ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Brighton & Hove Albion’u atan tek oyuncu Aaron Connolly’ydi (33 ‘, 38’). Öte yandan Swansea City, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 8 vuruş yaptı.

Çok yetenekli bir dizi oyunda, Brighton & Hove albion’un savunucuları, kaçırdıkları gol sayısının toplam önceki 6 maçlarına kıyasla 3 olduğunu belirtti. Aynı süre zarfında saldırganları 9 puan aldı. Ancak böyle bir düzenlilik bu maça aktarılamaz.

Yüz yüze

12 Nisan 2018 tarihinden itibaren kişisel maçlarının istatistiklerine bakarsanız, kulüplerin hiçbiri genel olarak zirveye çıkmadı: Crystal Palace bu maçlardan 2’sini kazandı, Brighton 2 ve 2 normal zamanlarda berabere kaldı.

Bu çatışmalarda aralarında 15 gol atıldı, bunlardan 7’si the Eagles’dan, 8’i ise the Seagulls’dan. Bu, maç başına ortalama 2,5 gol değeridir.

Aralarındaki ligin bir önceki fikstürü , 22/02/2021 tarihinde 25. maç günü Premier lig’di ve bu da Brighton & Hove Albion’u 1-2 Crystal Palace’a eşitleyerek bitirdi.

O gün Brighton & Hove Albion takımı %74’lük bir topa sahipti ve 5 golle 25 gol attı. En skorer Joel Weltman’dı (55 dakika).

Crystal Palace hedefe 3 darbe indirdi, bunlardan ikisi hedefe çarptı. Goller Jean-Philippe Mateta (28 ‘) ve Christian Benteke (95’) tarafından atıldı. Hakem Kevin Frend tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Crystal Palace

Ebereci EZ (Aşil tendonu ile ilgili sorunlar) ve Nathan Ferguson (Aşil tendonu ameliyatı) Müdür Patrick Vieira’ya ulaşamayacak.

Takım haberleri: Brighton

Brighton koçu Graham Potter’ın tam kadroya sahip değil. Adam Webster (hamstring yaralanması) ve Tudor Baluta (bilinmeyen yaralanma) seçime hazır değiller.

✨ Tahmin

Brighton & Hove Albion ve Crystal Palace’ın, ayrılması zor olsa da, Puanlama için yeterli fırsata sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz.

Bakalım ne olacak, ama sonunda puan seviyesine ulaşmamız iyi olabilir. Bu nedenle, bu oyunun sonunda 1: 1’lik bir inatçı puanı tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: