Cuiaba — Fluminense maçının tahmini, Brezilya Serie A

Cuiaba, Pazartesi günü bu Serie A maçında Pantanal Arena’da fluminense kulübünü ağırlayacak.

Cuiaba-Fluminense maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet bonus kodu gösterilmiştir (en iyi maç oranları dahil).

Cuiaba

Önceki sonuçlarından cesaretlendirilen cuiaba, Serie A 1: 2’deki zaferden sonra Juventude’ye karşı da aynı şeyi umuyor olacak.

Bu maçta Cujaba’nın topu %38, 3’ü gole, 1’i de gole sahipti. Kuyabu’ya gol atan tek oyuncu Damason’du (67‘). Juventude, hedefe 17 atış yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Juan Quintero (45 ‘Otogol) ve Guilherme (55′) juventude’nin bir parçası olarak kendilerini ayırt ettiler.

En son sonuçları, Kuyaba’nın arka bahçesinde kalitenin belirgin olduğunu gerçekten göstermektedir. Cuiaba, son altı karşılaşmada kapılarına atılan toplam gol sayısının 3 olduğu göz önüne alındığında rakibine çok az şey verdi. Bununla birlikte, bu eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Fluminence

Copa do Brasil müsabakalarında Atletico Mineiro’ya karşı önceki oyunlarındaki yenilgiden sonra, Fluminense ve destekçileri bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

Formlarına bakıldığında, Fluminense’nin son 6 maçtan 5’inde gol attığını ve rakibinin toplamda 6 gol atmasına izin verdiğini görebilirsiniz. Arkada, Fluminense’nin ortadan kaldırılması gereken bazı zayıf noktaları vardır.

Yüz yüze

Ligin bu kulüpler arasındaki önceki maçı 06.06.2021 Serie A’nın 2.günü, Fluminense ile Cuiaba’nın 1-0’lık skoruyla sona erdiği maç oldu.

Bu oyunda fluminense, topun %45’ini elinde tutmayı başardı, 7 gol attı ve hedefe 3 vuruş yaptı. Protokoldeki tek oyuncuları Gabriel Teixeira’ydı (40′).

Cuiaba hedefe 8 vuruş yaptı, hedefe 3 vuruş yaptı. Edina Alves Batista’nın maçına hükmetti.

Takım haberleri: Cuiaba

Cuiaba’nın patronu Jorge Georginho’nun, bu çatışmaya girmekten bahsetmek için fitness konusunda hiçbir endişesi yok, çünkü seçeceği yaralanmasız bir gruba sahip olduğu için.

Takım haberleri: Fluminense

Çoğunlukla sağlıklı bir ekip sayesinde, fluminense güvenlik görevlisi Marco Marcao’nun sadece bir fiziksel uygunluk sorunu var. Martinelli (kalça yaralanması) bu oyunu özlüyor.

✨ Tahmin

Cujaba’nın, Fluminense’nin bu takımının savunmasını kırmaya çalışmak için her türlü çabayı gösterebileceğini düşünüyoruz, ki bu da onları öne çıkarmak için en az bir kez gol atacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, bu turnuvanın sonunda Fluminense için kalıcı bir 0: 1 galibiyet hayal ediyoruz.

Bunun nasıl ortaya çıkacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: