Cuiaba Tahmini — Corinthians Brezilya Serie A

Pazartesi günü, “Corinthians” ziyaret edecek» Arena Pantanal”, nerede yapacak Maç Serie A ile ev sahibi Cuiaba .

Cuiaba — Corinthians maçlarının tahminleri, istatistikleri ve sonuçları 1xbet promosyon kodu 2021 görülebilir (artı oyun başına en iyi oranlar).

Cuiaba

Cuiaba, Atletico Goianiense’ye karşı Serie A 2: 1 galibiyetinden sonra başka bir galibiyet için çaba gösterecek.

O maçta Cuiaba %56’lık bir topa sahipti ve 20 gol attı, 7 gol attı. Kuiabu için Pepe (5 dakika) ve Elton (67 dakika) gol attı. Öte yandan Atlético Goianiense’nin golünde 9 vuruş, golde 3 vuruş vardı. Andre Luis (48′) Atletico Goianiense golcüsü oldu.

Son oyunlarda nadiren Cuiaba kaçırmadı. Gerçek şu ki, Cuiaba, rakiplerinin önceki 6 maçının 6’sında 9 gol atmasını engelleyemedi.

Bu maçta Cuiaba ligin son 2 Ev maçında kaybetmiyor.

Korintliler

Serie A’daki Atletico Mineiro’ya karşı son oyunu kaybettikten sonra Corinthians ve seyahat eden taraftarları burada daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta,» Corinthians ” uyguladı 38 % topa sahip olma, 12 vuruş ve 2 vuruş hedefi. Corinthians tablosundaki tek oyuncu Gustavo Silva (38‘) idi. Rakibi için Atletico Mineiro, 8’i hedefe isabet eden 13 vuruş gerçekleştirdi. Hulk (64 ‘, 86’) Atletico Mineiro için bir gol attı.

Corinthians forvetleri, önceki altı karşılaşmada gol sıkıntısı çekti ve hayal kırıklığı yaratan sonuçlara yol açtı-sadece 4. Bu maçlarda Timao, rakip takımların toplam gol sayısının 5 olduğunu da gördü. Önceki sonuçlar bir yana, biz.” Sadece bu desenin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini öğrenmem gerekiyor.

Takım haberleri: Cuiaba

Cuiaba yöneticisi Luis Jubel tam bir kadroya sahiptir ve bu oyunda herhangi bir fitness problemi yoktur ve tamamen sağlıklı bir kadroya sahiptir.

Takım haberleri: Corinthians

Seçim için tamamen sağlıklı bir gruptan dolayı, Corinthians koçu Silvio Silviño’nun bu oyuna girme konusunda konuşmak için herhangi bir sağlık sorunu yok.

🔮 Tahmin

Bu maçta Corinthians’ın topu iyi görebileceğini ve gol atmak için birçok fırsat gerçekleştirebileceğini düşünüyoruz.

Tersine, Cuiaba, bu çarpışma sırasında geri adım attıklarını görmemize rağmen, bir atılım yapmak zor olabilir.

Oyunun sonunda corinthians’ın rahat galibiyet skorunu tahmin ediyoruz: 1-3.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: