Dalian Profesyonel-Shanghai Shenhua Çin Süper Ligi

Dalian Professional, Pazartesi günü 2020 Süper Ligi’nin büyük toplantısında Shanghai Shenhua ile bir araya gelecek.

Resmi web sitesi 1xbet bonus, Dalian Professional — Shanghai Shenhua maçının yanı sıra güncel oranlar için tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketlerini göstermektedir.

Dalian Profesyonel

Dalian Professional, Shanghai SIPG’DEN son maçında 0: 5’lik bir skorla 2020 Süper Ligi’nde yenilgiden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

Son zamanlarda, Dalian Professional nadiren temiz tutar. Gerçek şu ki, Dalian Pro, rakiplerinin önceki 6 maçının 6’sında gol atmasını engelleyemedi ve bu süre zarfında 10 gol attı.

Şangay Shenhua

2020 Süper Ligi’nde Changchun Yatay’ın son maçında yenilgiden sonra, Şangay Shenhua ve taraftarları bu kez daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Şangay Shenhua savunmasının bir dizi kararlı eylemi, genel olarak önceki 6 karşılaşmalarına kıyasla 4 gol atmalarına neden oldu. Aynı zaman diliminde 7 puan aldılar. Böyle bir düzenlilik, tabii ki, devam edemez bu maçta.

Yüz yüze

22.09.2018’ten bu yana geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına bakarsak, kulüpleri ayırt etmek için çok az şey var: Dalian profesyonel bu oyunlardan 2 kazandı, Shanghai Shenhua 2 ve 2 90 dakika sonra berabere kaldı.

Toplamda, bu düellolarda aralarında 18 gol atıldı, bunlardan 9’u Blue Hawks, 9’u ise Şangay’ın çiçeği. Bu, maç başına ortalama gol değeri 3’tür.

Takım haberleri: Dalian Professional

Dalian Professional patronu José González, bu maçtan önce, mükemmel sağlıklı gruptan dolayı herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak. Diskalifiye nedeniyle bu maça katılmaya izin verilmeyen oyuncular Sam Larsson, Jinshuai Wang, Emmanuel Boateng ve Gilson’dır.

Шанхай takım haberleri: Shanghai Shenhua

Shenhua yöneticisi Kang-Hee Choi’nin bazı güncel oyuncu fitness sorunları var. Cheng Zeng (kaburga kırığı) ve Xinli Peng (fibula kırığı) — komuta sayfasında olmayacak isimler. Yue Zhu, diskalifiye nedeniyle bu maça katılamaz.

🔮 Tahmin

Dalian Professional’ın, sadece bir golün yenilgiyi tamamen önleyemese de, bu Shanghai Shenhua dizisinin üzerinde bir gol atma şansı yaratacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, her iki takımın da Shanghai Shenhua için 1-2’lik bir farkla sürekli olarak puan alacağını tahmin ediyoruz. Bu yeterli değil gibi görünüyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: