Danimarka-Avusturya maçının tahmini, Avrupa elemeleri Dünya Kupası-2022

Danimarka, Salı günü yapılacak Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Avusturya ile buluşacak.

Maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere Danimarka — Avusturya maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için 1xbet indir’e gidin.

Danimarka

Danimarka, son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek ve Moldova’ya karşı Avrupa zaferi olan KM 0: 4 eleme maçları gerçekleştirecek.

Bu oyunda Danimarka% 69’luk bir topa sahip ve 10’u hedefe isabet eden 21 gol atıyor. Danimarka milli takımında Andreas Skov Olsen (23 dakika), Simon Kier (34 dakika), Christian Nergaard (39 dakika) ve Joakim Mület (44 dakika) attı. Öte yandan Moldova hedefe 0 atış yaptı, bunlardan 0 atış yaptı.

Danimarka, son 6 maçında yüzde yüz gol atarak gol atmayı bırakamadı.

Bu süre zarfında 15’i saydılar ve toplam 3’ü kabul ettiler. Ancak, böyle bir şema burada devam edemez.

Avusturya

Avusturya, Dünya Kupası 0: 2 elemesinin ardından bu mücadeleye girdi – Avrupa, son maçında Faroe Adaları’nı kaybederek kazandı.

O maçta Avusturya’nın topun% 67’si topa sahipti ve 23 gol denemesi, 8 gol atması gerekiyordu. Avusturya’da golcüler Konrad Lymer (26 ‘) ve Marcel Sabitzer (48’) idi. Faroe Adaları hedefe 6 saldırı düzenledi, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Önceki 6 maçta Avusturyalılar Franco Foda, evinde 6 kez gol attı. Aynı dönemde kapılarına atılan gol sayısı 10’dur.

Yüz yüze

Bu ikisinin katıldığı ligin son maçı, Avusturya’nın 0: 4’lük bir skorla sona erdiği 31.03.2021 Avrupa Dünya Kupası elemelerinin üçüncü günü olan maçtı.

O gün Avusturya% 51’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 0 atakta 5 gol attı.

Danimarka, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 11 vuruş yaptı. Goller Andreas Skov Olsen (58 ‘, 74’), Joakim Mület (63 ‘) ve Pierre-Emile Heibjerg (67’) tarafından atıldı. Hakem Arthur Soares Diaz tarafından yapıldı.

✨ Tahmin

Bu oyunda Danimarka’nın Avusturya’ya karşı muhtemelen kendi golünü atması zor olabilecek birkaç gol atması muhtemeldir.

Tavsiyemiz, Danimarka için sürekli olarak 2-0’lik oldukça rahat bir galibiyet skorudur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: