David Cox: Albion Rovers forvet, Stenhausmur maçı sırasında istismar iddiası nedeniyle futboldan ayrıldı

Albion Rovers’ın David Cox’u, rakibin zihinsel sağlık sorunları nedeniyle kendisine hakaret etmek için mücadele ettiğini iddia ettikten sonra futboldan ayrıldığını söyledi 1xbet promosyon kodu.

David Cox, Stenhouse ve Albion Rovers arasındaki molada Ochilview’den ayrıldı.David Cox, Stenhouse ve Albion Rovers arasındaki molada Ochilview'den ayrıldı.

32 yaşındaki Cox, takımının Stenhausmure ile yaptığı maçın molasında stadyumdan ayrıldı ve daha önceki intihar girişimleriyle alay edildiğini söyledi.

Stenhausmur konuyu İskoç Futbol Federasyonu’nun dikkatine getirdi ve kendi soruşturmasını başlattı 1xBet.

Lig 2’den kulüp,» kulüp sözlü çatışmayı biliyor ” dedi.

«İlgili oyuncularla, bankın üzerinde olan David Cox (Albion Rovers) ve oynayan Jonathan Tiffoni (Stenhausmure) ile konuştuk.

«Her iki oyuncu da Oyun sırasında yapılan ve oyuncuların refahı ve zihinsel sağlığı için sonuçları olan ciddi ve tamamen uygunsuz yorumlar iddia ediyor.

«Oyun sırasında konuşulacak bir şey olduğunu kabul etsek de, suçlamaların daha ayrıntılı bir soruşturmayı hak edecek kadar ciddi olduğunu düşünüyoruz.»

Tiffoney bu iddiaları reddetti, ancak İskoç Futbol Federasyonu olanları araştırmaya başladı.

Eski forvet oyuncusu Annan Athletic ve Cowdenbeath Cox, depresyonla mücadeleleri ve oyunda aldığı zulümler hakkında birkaç kez kamuoyuna konuştu.

Videoda sosyal paylaşım oyuncu, çalışan yarı zamanlı, dedi: “ikinci yarı yeni başlıyor, biz Rovers-Stenhausmur ile gitti stadyum. Bugün oynamadım, yedek banktaydım.

“Stanney takımındaki adamlardan biri, zihinsel sağlığımla ilgili sorunlarımız vardı. Bana ilk kez doğru yapmam gerektiğini söyledi.

«Bazı insanlar bunun büyük bir fark yarattığını düşünmeyebilir, ama bunu dinlemekten bıktım. Bunun için fazla para almıyorum.

«Beni parka koyarlarsa, muhtemelen kasıtlı olarak çocuğun bacaklarını kırardım. Bunu hakemlerle konuşmaya çalıştım, ama bilmek istemediler çünkü duymadılar.

«Bu yüzden bu konuda bir şeyler yapacağım ve bu benim için bir çıkış yolu. Ben bir intihar bu. Ya oynamaya devam ediyorum ya da parkta kimseyi döveceğim, ki bu iyi değil ve yol açacaktır. ben kötüyüm. «

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: