Deportivo Tachira vs Emelec, Libertadores Cup maçının tahmini

Salı günü Deportivo Tachira’nın Copa Libertadores’inde Emelec’le buluşacak.

Tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi betin bonus kodu (en iyi oranlar dahil) gözden geçirin.

Deportivo Tachira

Daha önceki sonuçlardan cesaret alan Deportivo Táchira, Copa Libertadores’te Petrollero’nun Independiente karşısında 1:2’lik galibiyetinden sonra aynı şeyi umuyor olacak.

Son zamanlarda Tachir’in Deportivo’su sık sık 90 dakikayı tutmayı başaramadı. Gerçek şu ki Deportivo Tachira, önceki 6 maçtan 6’sında 15 gol atarken gol attı. Önceki sonuçları dikkate almazsak, yalnızca bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Emelek

Copa Libertadores’in parçası olarak Palmeiras’ın son maçında yenilginin ardından Emelek ve taraftarları bu kez daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Formalarına baktığımızda Emelek, son 6 maçtan 5’inde gol atarken rakipleri 8 gol attı. Emelek’in savunmasında bariz sorunlar var.

Takım Haberleri: Deportivo Tachira

Deportivo Tachira’nın patronu Alex Pallares, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olduğu için fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacaktır.

Takım Haberleri: Emelek

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde Emelek yöneticisi İsmail Rescalvo, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

💡 Tahmin

Bize öyle geliyor ki hem Emelec hem de Deportivo Tachira’nın burada gol atabileceği düşünülse de, açık bir kazanan görmek zor olsa da.

Beraberlik oldukça gerçek bir sonuç gibi görünüyor. Bu nedenle, aradaki düdük çaldığında berabere kalmayı bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: