Derby County — West Bromwich Albion maçının tahmini

Derby County, Pazartesi günü bu şampiyonluk maçında Pride Park Stadyumu’nda West Bromwich Albion konuklarıyla buluşacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve County — West Bromwich Albion Derby maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet gidin (en iyi maç oranları dahil).

Derby County

Önceki maçını kazanan Derby County , Blackpool’a karşı şampiyonluğu 1-0 kazandıktan sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O Derby County maçında topun%52’sini ve 10’unu gole attı ve bunlardan ikisi hedefe çarptı. Derby County’de gol atan tek oyuncu Luke Plage’dı (51. dakika). Blackpool hedefe 6 atış yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Wayne Rooney’nin Derby County takımı, son 6 maçında toplamda 6 kez gol atmayı başardı. Öte yandan bu süre zarfında 6 gol attılar.

Bu karşılaşmada Derby County, ligin son 3 maçında West Bromwich Albion’a karşı kazanamadı.

West Bromwich Albion

West Bromwich Albion’un son maçında Barnsley’e karşı şampiyonluk maçında 0: 0 berabere kaldı.

O maçta West Bromwich Albion, topu% 58 oranında tutabildi ve 3’ü hedefe isabet eden 16 vuruş yaptı. Rakibi için Barnsley hedefe 3 vuruş yaptı, 1’i de hedefe çarptı.

En az bir takımın West Bromwich Albion ile oynadığı oyunlarda kaybettiği eğilim son zamanlarda oldukça istikrarlı hale geldi. Son 6 oyunlarına bir bakış, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu çatışmalarda muhalifler 2 gol attı, West Bromwich Albion ise 3 gol attı.

Yüz yüze

01.07.2017 tarihinden itibaren önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Derby County’nin bunlardan 3’ünü, West Bromwich Albion’un 1’ini, berabere kalan 2’sini kazandığı söylenebilir.

Bu çatışmalarda aralarında toplamda 16 gol atıldı, bunlardan 10’u Rams’ı, 6’sı da Baggy’yi attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,67’ye eşit olarak verir.

Takım Haberleri: Derby County

The Rams’ın, Ryan Olsop, Curtis Davis, Phil Yagelk, Craig Forsythe, Camil Jozwiak, Graham Chinney, Liam Thompson, Jason Knight, Dylan Williams, Tom’u kullanarak bir maçta 3-5-2 sistemini kullanabileceğini düşünüyoruz. Lawrence ve Louis Sibley.

Takım Haberleri: West Bromwich Albion

West Bromwich’in patronu Albion Valerien Ismael bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Rico Richards (medial lateral ligamanın yırtılması) ve Dara O’shea (ayak bileği kırığı) bu oyunu kaçıracaklar.

The Baggies’in Sam Johnston, Cedric Cyprus, Kyle Bartley, Matt Clark, Darnell Furlong, Jason Malambi, Alex Mowatt, T. Gardner-Hickman, Grady Diangan, Callum Robinson ve Carlan Grant ile oyuna başlayarak 3-4-3’lük bir kadro seçeceğini düşünüyoruz.

Tahmin

İşte Derby County’nin West Bromwich Albion’dan gelen bu takıma puan vermenin zor olabileceği bir oyun, en az bir kez gol atabileceğini düşündüğümüz bir oyun.

Ana oyunda West Bromwich Albion için 0: 1’lik bir galibiyetle inatçı bir galibiyet hedefliyoruz. Bunun zor olmasını beklemek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: