Dostluk maçlarının bir parçası olarak Hırvatistan’ın Slovenya’ya karşı tahmini

Hırvatistan, Cumartesi günkü Uluslararası Dostluk Maçında Slovenya ile oynayacak.

1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır Hırvatistan — Slovenya maçına ilişkin eksiksiz tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketlerinin yanı sıra en iyi bahis oranları sunulmaktadır.

Hırvatistan

Hırvatistan, Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Rusya’yı 1-0 mağlup ettikten sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor olacak.

O maçta Hırvatistan, zamanın% 68’ine sahipti ve hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Rusya hedefe 2, hedefe 0 isabet etti. Rusya için Fedor Kudryashov attı (81′ Kendi golü).

Hırvatistan, son 6 maçının yüzde yüzündeki hedefi vurarak sürekli bir asist halinde.

Bu süre zarfında 17 gol attılar ve sadece 3’ü kaçırdılar.

Slovenya

Slovenya, WC — Avrupa elemelerinin son maçında Kıbrıs’a karşı 2-1 kazandıktan sonra oyuna giriyor.

O maçta Slovenya% 68’lik bir topa sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Slovenya için goller Micah Zaitz (48′) ve Adam Nest Cherin (84′) tarafından atıldı. Öte yandan Kıbrıs, 2’si hedefe isabet eden hedefe 4 darbe indirdi. Kıbrıs için Andronikos Kakullis (89′) attı.

Slovenya’nın katılımıyla önceki 6 maçtan 5’inde üç veya daha fazla gol atıldı. Bu süre zarfında maç başına toplam ortalama gol sayısı 3, Slovenya’nın ortalama gol sayısı ise 1.67’dir. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

Bu iki takım arasındaki ligdeki son maç, Hırvatistan’ın Slovenya’yı 3-0 yendiği Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 6. maçında 07/09/2021 tarihinde gerçekleşti.

O maçta Hırvatistan, zamanın% 63’üne sahipti ve 10’unun hedefi vurduğu 22 gole isabet etti. Goller Marco Levi (33′), Mario Pashalic (66′) ve Nikola Vlasic (94′) tarafından atıldı.

Öte yandan Slovenya, 2’si hedefe isabet eden hedefe 6 darbe indirdi.

Yargıç Clement Turpen’di.

Tahmin

Tahminlerimize göre, Hırvatistan’ın, gol atması kolay olmayacak olan Slovenya maçında gol atanlar arasında olması muhtemeldir.

Bu nedenle, Hırvatistan’ın normal saatlerde 2-0’lık bir skorla oldukça rahat bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: