Dünya Kupası çerçevesinde Azerbaycan — Portekiz maçının tahmini

Azerbaycan, Avrupa Dünya Kupası elemeleri sırasında Salı günü Salı günü Portekiz ile buluşacak.

Azerbaycan — Portekiz maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (en iyi maç oranları dahil) görmek için partnerimizin 1xbet turkey sitesine gidin.

Azerbaycan

Azerbaycan bu maça 1: 1 WC Qualifiers — Europe’un ardından İrlanda’ya karşı eşit bir skorla çıkıyor.

O maçta Azerbaycan’ın topun %41’i topa sahipti ve 10 tanesi hedefe çarptı, 4’ü hedefe çarptı. Azerbaycan için masadaki tek oyuncu emin Mahmudov (45′) idi. Rakibi için İrlanda, 5’i hedefe isabet eden hedefe 21 isabet etti. Shane Duffy (87′) İrlanda milli takımının golcüsü oldu.

Bu, Azerbaycan’ın savunma gücü gösterdiği son oyunlarda nadir görülen bir olaydı. Gerçek şu ki, Azerbaycan rakibinin önceki karşılaşmalarının 6’sında 6’sında 10 gol atmasını engelleyemedi. Bununla birlikte, bu desen bu maça aktarılamaz.

Portekiz

Portekiz, bir önceki maçında Katar’ı yenen dostluk maçlarını 1-3 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya giriyor.

Son altı maçta Portekiz Milli Takımı Fernando Santos 11 kez evde gol attı ve maç başına ortalama 1.83 gol attı.

Yüz yüze

Bu iki maç arasındaki ligin bir önceki maçı 24.03.2021 tarihinde Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 1. gününde, Final skoru Portekiz 1-0, Azerbaycan iken gerçekleşti.

Bu maçta Portekiz %66’lık bir topa sahipti ve 14’ü hedefe isabet eden 29 gol attı.

Azerbaycan’ın hesabında, 0’sı hedefe isabet eden 4 gol vuruşu vardı. Maksim Medvedev (37 ‘ Avtogol) golcü oldu. Hakem Daniel Siebert tarafından yapıldı.

🔮 Tahmin

Portekiz’in gerçekten büyük bir zafer kazanması gerektiği ve muhtemelen Protokole girmesi kolay olmayacak olan Azerbaycan’a karşı hiçbir insanın sonucu olmadığı görüşündeyiz.

İşler gerçekten kontrolden çıkabilir.

Bu nedenle, bunun 90 dakikanın sonuna kadar Portekiz için çok yüksek bir olasılıkla 0: 3’lük bir skorla çok rahat bir zafer olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: