Dünya Kupası elemeleri maçında Belçika — Estonya maçının tahmini 2022

Cumartesi günkü eleme maçları Dünya Kupası. Avrupa programında Belçika Estonya ile oynayacak.

1xbet bonus Belçika — Estonya maçına ilişkin oyun anketinin tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları (artı maç başına en iyi oranlar) girişte sunulmaktadır.

Belçika

Belçika, Milletler Cemiyeti’ndeki yenilginin ardından İtalya’dan gelen son maçında 2-1’lik skorla buradaki son maçını geliştirmeye çalışacak.

Belçika’nın bu maçında topa sahip olmanın% 60’ını ve hedefe 4 vuruşla 13 gol atmayı başardı. Belçika milli takımının golü Charles De Ketelaer (86 ‘) idi. Öte yandan İtalya’nın golünde 12 atış vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Nicolo Barella (46 ‘) ve Domenico Berardi (65’) İtalya için kendilerini ayırdılar.

Belçika ile yapılan maçlar son zamanlarda sık sık eğlenceliydi ve yüksek puanlar gerçek bir kartvizitti. Son yarım düzine oyunda, her iki taraf da birlikte 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunların 13’ü Belçika’yı attı.

Estonya

Avrupa Dünya Kupası eleme döngüsünde Galler’e karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Estonya, buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Estonya’nın hesabındaki topların yüzde 43’ü topa sahipken, 10’u kaleye atarken, 4’ü hedefe ulaştı. Galler rakibi için hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Kieffer Moore (12 ‘) Galler için kendini ayırdı.

Son zamanlarda, Estonya’yı içeren oyunlarda en az bir takımın puanlamadığı oldukça sabit bir eğilim var. Son 6 oyunlarına bir bakış, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu çatışmalarda muhalifler toplamda 7 gol, Estonya ise 5 gol attılar. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğine bakmamız gerekecek.

Yüz yüze

10.11.2003 tarihli son kişisel karşılaşmalarının analizi, Belçika’nın bu maçlardan 5’ini, Estonya’nın ise sıfır berabere kaldığında 1’i kazandığını gösteriyor.

Bu maçlarda da çok sayıda gol atıldı — karşılaşma başına ortalama 4,5 golle 27.

Bu takımların katıldığı ligin son maçı, final skorunun Estonya 2-5 Belçika olduğu Avrupa Dünya Kupası elemelerinin dördüncü günü 02.09.2021 maçıydı.

Estonya’nın daha sonra topun% 27’si topa sahipti ve 10’u hedefe doğru attı, 3’ü hedefe çarptı. Goller Matthias Kite (2 ‘) ve Eric Sorga (83’) tarafından atıldı.

Öte yandan Belçika’nın golünde 25 atış vardı, bunlardan 9’u hedefe çarptı. Goller Hans Vanaken (22 ‘), Romelu Lukaku (29’, 52 ‘), Axel Witsel (65’) ve Thomas Focet (76 ‘) tarafından atıldı.

Hakem Guillermo Cuadra Fernandez tarafından yapıldı.

Tahmin

Kesin olan bir şey varsa, Estonya’nın, işler beklediğimiz gibi giderse, bu maçta rakiplerini tamamen geride bırakacak güçlü yanları olan Belçika ekibine karşı tek bir gol atması pek olası değildir.

En azından Belçika için sürekli bir düdüğün çaldığı zamana kadar çok doğru bir 4-0 galibiyet puanı tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: