Dünya Kupası elemeleri maçında Hollanda’nın Norveç’e karşı tahmini 2022

Hollanda edecektir yüz Norveç Salı günü düzenlenecek Dünya Kupası Avrupa elemelerinde.

Açık 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır indir tam tahminler, istatistik ve maç Hollanda için oyun anketin sonuçlarına – Norveç Oyunun en son oran dahil gösterilmektedir.

Hollanda

Hollanda  bu maça Dünya Kupası elemelerinde 2-2’den sonra girecek – Avrupa, Karadağ ile skoru eşitledi.

Bu maçta Hollanda %74 topa sahip olma ve 9 şut isabeti ile 3 şut isabeti tutturdu. Hollanda’ya gol atan tek oyuncu Memphis Depay oldu (25′, 54′). Rakibi için Karadağ, 3’ü kalede olmak üzere 11 kaleye şut attı. Iliya Vukotic (82′) ve Vujnovic (86′) Karadağ adına öne çıktılar.

Son zamanlarda, Hollanda, önceki 6 maçında rakiplerini 18 gol atarak gönüllü olarak savunmayı açtı. Bu oyunlarda Hollanda da toplam 4 puan gördü. Bu ilginç olsa da, bir sonraki oyunda bu trendin devam edip etmeyeceğini bekleyip görmemiz gerekiyor.

Norveç

Letonya ile Dünya Kupası – Avrupa eleme turnuvasının son maçında Norveç  0: 0 berabere kaldı  .

Bu maçta Norveç %72 topa sahip, 23 şut isabet ve 5 şut isabet bulmuştur. Letonya ise 2’si isabetli olmak üzere toplam 6 şut isabeti buldu.

Norveç savunma birimi tarafından yapılan bir dizi sağlam gösteri, yenilen gol sayısının toplamda en son 6 karşılaşmadan 3’ü olduğunu göstermiştir. Aynı dönemde kendi forvetleri de 11 sayı atmayı başardı.

Yüz yüze

Bu ikilinin katılımıyla bir önceki lig maçı 09/01/2021 Dünya Kupası – Avrupa Elemeleri 4. gün maçında, final skorunun Norveç – Hollanda 1: 1 olduğu maçta gerçekleşti   .

Norveç o gün %35 topa sahip oldu ve 2’si hedef olmak üzere 7 gol attı. En üretken olan Erling Haaland (20 ‘) idi.

Öte yandan Hollanda’nın 5’i isabetli olmak üzere 17 şut isabeti bulunuyor. Davy Claassen (37′) attı.

Maçın hakimi Shimon Marchignak oldu.

💡 Tahmin

Bu maçta Norveç’in bu Hollanda takımına bir gol atacağını düşünmesi gerektiğini düşünüyoruz, ancak bu gol atabilecekleri kadar çok olmayabilir.

Tavsiyemiz 90 dakika sonunda Hollanda’nın 2:1 öne geçtiği çok yakın bir maç. Bekleyelim ve nasıl biteceğini görelim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: