Dünya Kupası elemeleri maçında ingiltere’nin Arnavutluk’a karşı tahmini

Elemeler Cuma – Avrupa demirbaşlarının listesi İngiltere’yi Arnavutluk’a karşı görüyor.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve İngiltere — Arnavutluk maç istatistiklerimizi görmek için bugün için 1xbet promosyon kodu 2021 girişine geçin (en iyi bahis oranları dahil).

İngiltere

İngiltere, Dünya Kupası 1: 1 eleme turnuvasının ardından bu maça hazırlanıyor – Avrupa’nın Macaristan ile berabere kalması.

O maçta İngiltere% 64’lük bir topa sahipti ve 5 golle 11 gol attı. İngiltere milli takımı için masadaki tek oyuncu John Stones (37 ‘) idi. Rakibi için Macaristan, 1’i hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş gerçekleştirdi. Roland Sallai (24 ‘) Macaristan için kendini ayırdı.

En son bulguları, İngiltere savunucularının daha fazla sağlamlık gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. İngiltere rakibine çok az şey verdi ve önceki 6 maçında kalecilerinden geçen gol sayısını 3’e çıkardı.

Arnavutluk

Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Polonya’dan son maçlarındaki yenilginin ardından Arnavutluk, buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Arnavutluk% 40’lık bir topa sahipti ve 6 kez gol attı, 1’i golün önüne geçti. Polonya’da hedefe 5 vuruş, hedefe 2 vuruş yapıldı. Karol Zhiderski (77 ‘) Polonya için kendini ayırdı.

Son altı maçta Arnavutluk milli takımı Edoardo Reggi, saldırılarını 9 kez gole çevirerek maç başına ortalama 1,5 gol attı.

Yüz yüze

Aralarında bir önceki lig maçı 28.03.2021 tarihinde KM – Avrupa Elemeleri maçının 2. gününde oynandı ve Arnavutluk 0: 2, İngiltere ile sona erdi.

Arnavutluk bu kez % 29’luk topa sahip olmayı başardı ve 0 atışta 2 vuruşla kaleye ulaştı.

İngiltere hedefe 9 atış yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Goller Harry Kane (38 ‘) ve Mason Mount (63’) tarafından atıldı.

Hakem Greenfeld Eagle’ı yaptı.

💡 Tahmin

Görünüşe göre Arnavutluk, İngiltere Milli Takımı’na karşı en az bir kez gol atmak için doğrudan ona karşı olacak ve burada tam güçte oynarlarsa masada çok iyi performans göstermesi gereken bir gole sahip olacak gibi görünüyor.

Bunun oyunun sonunda en azından İngiltere için çok rahat bir 4-0 sonuç olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: