Dünya Kupası elemeleri maçında İrlanda — Portekiz tahmini

İrlanda, Perşembe günü Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Portekiz’e karşı oynayacak.

Maçlara ilişkin tüm tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve İrlanda — Portekiz maçındaki istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır geçin.

İrlanda

İrlanda taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler – Katar’a karşı dostluk maçlarında 4-0’lık bir skorla zafer kazanacaklar.

Son sonuçları, İrlanda’nın koruma kalitesinin belirgin olduğunu gösteriyor. İrlanda savunmada kötü oynadı ve önceki 6 maçında kalecilerinden geçen gol sayısını 4’e çıkardı.

Portekiz

Portekiz, 5: 0 Dünya Kupası elemelerinden sonra mücadeleye giriyor – Avrupa, son maçında Lüksemburg’u yendi.

O maçta Portekiz% 55’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 11 maçta 21 gol attı. Portekiz milli takımı için goller Cristiano Ronaldo (8, 13, 87), Bruno Fernandez (17) ve João Palinha (69) tarafından atıldı. Rakibi için Lüksemburg 3 gol attı, 2 gol attı.

Portekiz’in savunucularının bir dizi güvenilir konuşması, son 6 çıkıştan toplam 3’üne «karşı golleri» ile sonuçlandı. Aynı zamanda, kendi saldırı güçleri 16’yı çevirmeyi başardı. Bu eğilim elbette bu oyunda mutlaka devam etmeyecektir.

Yüz yüze

Ligin bu takımları içeren son maçı, Portekiz, İrlanda’nın 2-1’lik skoruyla sona erdiğinde 01.09.2021 Avrupa Dünya Kupası elemelerinin dördüncü maçı oldu.

Portekiz’in bu maçında topun% 72’si topa sahip oldu ve hedefe 29 vuruşla 7 gol attı. Cristiano Ronaldo’nun hesabında (89 ‘, 96’).

Öte yandan İrlanda, 2’si hedefe isabet eden 6 hedefe isabet etti. John Egan (45 ‘) golcü oldu. Mathej Jug’un maçına hükmetti.

🔮 Tahmin

Portekiz, kendi golünü atması zor olabilecek İrlanda ile oynadığında atılan gol sayısına girebilir.

Bu nedenle bunun Portekiz için sürekli olarak her zamanki 0: 2 galibiyet puanı olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: