Dünya Kupası elemeleri maçında İtalya’nın Kuzey Makedonya’ya karşı tahmini

Kuzey Makedonya Perşembe günü yeni bir meydan okuma bekliyor ve İtalya ile Avrupa Dünya Kupası elemeleri için hazırlanıyor.

İtalya — Kuzey Makedonya maçının 1xbet promosyon kodu üzerindeki tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görün.

İtalya

İtalya, Avrupa Dünya Kupası elemeleri maçında Kuzey İrlanda ile (0:0) berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta İtalya, zamanın% 71’ine sahipti ve 6’sı hedefi vuran 12 gole isabet etti. Rakibi Kuzey İrlanda’nın 4 golü vardı, bunlardan 2’si hedefe çarptı.

En son sonuçları, İtalyan savunması için harika bir zamanın geldiğini gerçekten gösteriyor. İtalya, son 6 maçta kendi taraflarından attığı gol sayısı 4 olduğu için rakibine çok az şey verdi. Yine de, bu resmin bir sonraki oyunda tekrarlanıp tekrarlanmayacağını göreceğiz.

Kuzey Makedonya

Kuzey Makedonya, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin son maçında İzlanda’ya karşı 3-1 kazandıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Kuzey Makedonya% 57’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe isabet eden hedefe 18 vuruş yaptı. Kuzey Makedonya’nın bir parçası olarak goller Aliyoski (7′) ve Elif Elmas (65′, 86′) tarafından belirlendi. Öte yandan İzlanda hedefe 5 isabet etti ve 1’i hedefe çarptı. Jon Dagur, İzlanda için gol attı (54′).

Kuzey Makedonya’nın oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 3,5, Kuzey Makedonya’nın ortalama gol sayısı ise 2,33’tür.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin ligdeki önceki karşılaşması 06/10/2017 tarihinde WC – Avrupa elemelerinin 9. günü oynanan maçta 1-1 İtalya — Kuzey Makedonya ile sona eren maçta gerçekleşti.

O maçta İtalya% 57’lik bir topa sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Gol atan tek oyuncu Giorgio Chiellini’ydi (40′).

Öte yandan, Kuzey Makedonya hedefe 7, bunlardan 3’ü de hedefe isabet etti. Trijkowski (77′) çıplak olarak işaretlendi. Maç Tiago Martins tarafından yargılandı.

✨ Tahmin

Görünüşe göre Kuzey Makedonya’nın büyük bir zafer kazanma olasılığı en yüksek olan ve aynı zamanda bir gol atması muhtemel olan İtalya takımını kırmak için büyük bir futbol göstermesi gerekecek.

İtalya’nın normal saatlerde 3-0’lık bir skorla kesin bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: