Dünya Kupası Elemeleri maçında Kanada’ya karşı Meksika tahmini 2022

Meksika, önümüzdeki Dünya Kupası elemelerine kadar zamanı saydığımız için Çarşamba günü savaşacak — Amerika ile Kanada arasındaki oyun.

Kanada ve Meksika arasındaki maçlara ilişkin tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tam seti 1xbet promosyon kodu nasıl alınır görülebilir (artı maç başına en iyi oranlar).

Kanada

Kanada, Kosta Rika’ya karşı Kuzey ve Kuzey Amerika olmak üzere 1-0 Dünya Kupası’nın eleme maçlarını kazandıktan sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor olacak.

En son sonuçları, Kanada’nın savunmasının artık yapamayacağını gösteriyor. Kanada rakibine çok az şey kazandırırken, son 6 karşılaşmada kapılarına giren gol sayısı 3 oldu. Önceki sonuçları saymazsak, şimdi bu trendin burada bu maçta çoğalıp çoğalmayacağını görmek için beklemeliyiz. ya da değil.

Meksika

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası eleme turnuvasında ABD’ye karşı önceki maçlarındaki yenilginin ardından Meksika, buradaki durumu düzeltmek için çaba gösterecek.

Meksika milli takımı son altı maçta 10 gol attı. Meksika da bu davaların her birinde gol atmayı başaramadı. Bu süre zarfında kendi kapılarına atılan 5 gol gördüler.

🔮 Tahmin

Kanada’nın, gol atmayı ve öne çıkmayı başarabileceğimizi düşündüğümüz bu Meksikalı takıma karşı bir kapı bulmak için kendini zor durumda bulabileceğine dair bir hisimiz var.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında, Meksika lehine 0: 1’lik bir üstünlükle iyi bir mücadele bekliyoruz.

İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: