Dünya Kupası elemelerinde Amerika Birleşik Devletleri vs Honduras maçının tahmini 2022

Honduras’ın bir sonraki testi Perşembe günü, Amerika Birleşik Devletleri’ne karşı Dünya Kupası elemeleri – Kuzey ve Güney Amerika maçına yaklaşırken yapılacak.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve ABD-Honduras maç istatistiklerimiz 1xbet bonus kodu bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada’ya son kez 2-0 kaybettikten sonra en iyi skoru umuyor olacak.

ABD’nin katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol görüldü. Bu dönemde gol oranını kırarak rakipleri toplamda 4 puan alırken, Amerika Birleşik Devletleri ise 7 puan aldı. Bu eğilimin burada devam edip etmediğini görmek ilginç olacak.

Honduras

Honduras, eleme turnuvalarında El Salvador’dan son maçında yenildikten sonra, kendisini telafi etmeye çalışacaktır.

Honduras’tan gelen grev ekibinin son altı karşılaşmada attığı gollerle ilgili gerçek sorunları vardı ve sadece 4 maçta hayal kırıklığı yaratan bir dönüş kaydedildi. Bu maçlarda Los Catracos da rakiplerinin toplam gol sayısının 13 olduğunu gördü.

✨ Tahmin

Ne yazık ki onlar için Honduras’ın, gergin bir savunmayı sürdürürken bu oyuna kesinlikle hakim olacak güçlü yanları olan Birleşik Devletler ekibine karşı hiç gol atmaması gerekiyor.

Seçimimiz, 4-0’lık bir skorla çok kapsamlı bir zafer için ve belki de Amerika Birleşik Devletleri için daha da fazla bir süre için burada.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: