Dünya Kupası elemelerinde Arjantin’e karşı Venezuela tahmini

Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin yaklaşan maçında Arjantin Cuma günü Venezuela’yı ağırlayacak.

Arjantin – Venezuela maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz 1xbet bonus ve güncel oranlarda sunulmaktadır.

Arjantin

Önceki maçını kazanan Arjantin, Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde Kolombiya’yı 1-0 yendikten sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

Son sonuçları, Arjantin’in savunmasına büyük saygı gösterilmesi gerektiği gerçeğine ışık tutuyor. Arjantinliler arkadan çok güvenilir bir şekilde hareket ederek son 6 maçta kalelerine atılan gol sayısını 1’e çıkardı. Bu modelin bu maçta tekrar edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Venezuela

Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde Uruguay’a karşı son maçında yenilgiden sonra Venezuela durumu değiştirmeyi umuyor.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Venezuela son 6 maçtan 6’sında gol attı ve rakipler toplam 12 gol attı. Savunma açısından Venezuela çok başarılı olmadı.

🔮 Tahmin

Arjantin’in Venezüella’ya karşı bir maçta birden fazla gol atmak için yeterli an yaratabileceğine inanıyoruz, bu da rakibin kapısını bulmak kolay olmayacak.

Bu nedenle, normal zamanlarda Arjantin lehine 2-0 kontrollü bir skor görmeyi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: