Dünya Kupası elemelerinde Brezilya vs Paraguay maçının tahmini

Paraguay, Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin Brezilya’ya karşı yaklaşan maçına yaklaştıkça Çarşamba günü yeni bir meydan okuma ile karşı karşıya gelecek.

Brezilya – Paraguay maçına ilişkin tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketleri şu adreste gösterilmiştir 1xbet bonus nasıl kullanılır Oyunun son oranları da dahil olmak üzere.

Brezilya

Brezilya, Ekvador’a karşı Güney Amerika Dünya Kupası Elemelerinde 1-1 berabere kaldıktan sonra bu oyuna giriyor.

Son sonuçları, Brezilya milli takımının savunucularının büyük çaba sarf ettiklerini gösteriyor. Brezilya, son altı maçın sonunda atılan toplam gol sayısının 3 olduğunu görerek cimri davrandı. Bununla birlikte, bu eğilimin bu yaklaşan maçta devam edip etmeyeceği henüz görülmemektedir.

Paraguay

Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde Uruguay’a karşı önceki maçında yenilgiden sonra, Paraguay buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

Paraguay’ın katılımıyla yapılan önceki 6 karşılaşmanın 5’inde, rakipleriyle aralarında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,33, Los Guaranies için ortalama gol sayısı ise 0’dır.

✨ Tahmin

Brezilya’nın, gol atmasına karşı mücadele edecek olan Paraguay’la oynadıklarında bir kereden fazla puanlama şansı yaratmak için gereken her şeye sahip olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle, 90 dakika sonra Brezilya için 2-0’lik skorda rahat bir fark görmeyi bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: