Dünya Kupası elemelerinde Finlandiya — Ukrayna

Her iki taraf da Finlandiya’nın Ukrayna ile buluşacağı Cumartesi günü Avrupa Dünya Kupası elemelerine hazırlanıyor.

1xbet promosyon kodu Finlandiya — Ukrayna maçına ilişkin oyun anketinin tam tahminleri, istatistikleri ve sonuçlarının yanı sıra en son bahis oranlarının yanı sıra 1xbet’e giriş sunulmaktadır.

Finlandiya

Finlandiya, 2: 0 Dünya Kupası elemesinin ardından Avrupa’nın Fransa’ya karşı önceki maçında yenilgisini takiben burada en iyi skoru elde etmeye çalışacak.

Bu maçta Finlandiya, hedefe 1 vuruşla 3 vuruşla topun sahipliğinin% 36’sını gole taşıdı. Öte yandan Fransa, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 20 vuruş yaptı. Antoine Griezmann (25 ’, 53′) Fransa için kendini ayırdı.

Finlandiya’nın katıldığı son 6 maçının 6’sında maç başına üçten az gol atıldı. Bu dönemde atılan gol sayısına gelince, rakip takımlar toplam 5 gol, Finlandiya ise 2 gol attılar.

Ukrayna

Önceki maçta Ukrayna Çek Cumhuriyeti ile dostluk maçlarında 1-1 berabere kaldı.

Formlarına bakarsanız, Ukrayna milli takımı son 6 maçının 6’sında attı ve rakipleri sadece 10 gol attı. Savunmada Ukrayna gerçekten bir şeyi destekleyebilirdi. Bunu söyledikten sonra, böyle bir eğilimin bu oyunda devam edip edemeyeceği henüz bilinmemektedir.

Yüz yüze

Bu takımların şampiyonada önceki karşılaşması, Ukrayna’nın Finlandiya 1: 1’lik skorla sona ermesiyle Avrupa Kupası elemelerinin 2. günü olan 28.03.2021 maçıydı.

Bu maçta Ukrayna% 61’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 4’ü hedefe isabet eden 18 gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Junior Moraes (80 ‘) idi.

Rakibi Finlandiya için gole 7 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Themu Pukki (89 ‘) kendini mükemmelleştirdi. Istvan Kovac maçı değerlendirdi.

💡 Tahmin

Finlandiya’nın, kazanan performansta kendisi protokole girmesi gereken Ukrayna milli takımının bu kadrosuna karşı bir ızgara bulmanın zor olabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda Ukrayna için 0: 1’lik bir avantajla çok eşit bir düello öngördük.

Bunun için sabırsızlanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: