Dünya Kupası elemelerinde Fransa — Kazakistan maçının tahmini

Fransa, Cumartesi günü yapılacak Avrupa Dünya Kupası elemeleri toplantısında Kazakistan ile oynayacak.

Fransa — Kazakistan maçı için tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımız 1xbet bonus kodu (artı oyunun en iyi oranları) gösterilmiştir.

Fransa

Fransa, 1-2 Uluslar Ligi’nde İspanya’yı yendikten sonra son sonucunun tekrarlanmasını umuyor olacak.

O maçta Fransa% 36’lık bir topa sahip olmayı başardı ve 5’i hedefe isabet eden 12 gol attı. Fransa milli takımı için golcüler Karim Benzema (66 ‘) ve Kilian Mbappé (80’) idi. Öte yandan İspanya’nın 4’ü hedefe isabet eden 12 golü vardı. Mikel Oyarsabal (64 ‘) İspanya milli takımının golcüsü oldu.

Fransa’yı içeren maçlar son zamanlarda sık sık eğlenceliydi ve yüksek puanlar yaygındı. Son yarım düzine maçta, her iki takım da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunların 12’si Fransa’ya aitti. Elbette, bu eğilim mutlaka bu oyunda devam etmeyecek.

Kazakistan

Kazakistan, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin bir parçası olarak Finlandiya ile önceki maçında yenilgiye uğradığı için, Kazakistan buradaki durumu düzeltmeye çalışacak.

Bu maçta Kazakistan% 38’lik bir topa sahip olmayı başardı ve 1’lik bir vuruşla hedefe 7 vuruş yaptı. Finlandiya, hedefte 20 atış yaptı ve bunlardan 8’i hedefe çarptı. Teemou Pukki (45 ‘, 47’) Finlandiya milli takımının golcüsü oldu.

İstatistikler, Kazakistan’ın son 6 maçının 6’sında gol attığını ve rakibinin toplam 13 gol attığını gösteriyor. Arka planda Kazakistan kesinlikle daha fazlasını başarabilir.

Yüz yüze

Bu takımların katılımıyla ligin son maçı, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 2. günü olan 28.03.2021 maçıydı ve Kazakistan ile Fransa arasında 0 : 2’lik bir skorla sona erdi.

O maçta, Kazakistan’ın yüzde 37’si topa sahipti, 4’ü kaleye attı, 1’i hedefe çarptı. Tablodaki tek oyuncu Küçüktü (44 ‘Autogall).

Fransa hedefe 15, hedefe 9 atış yaptı. Osman Dembele (19 ‘) golcü oldu.

Hakem Alexei Kulbakov tarafından yapıldı.

Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Kazakistan’ın en azından bir şekilde kaçırmadan gerçekten büyük bir zafer kazanması muhtemel olan Fransa milli takımını puanlamak için zirvede olması gerekecek.

Fransa’nın maçın sonuna kadar 4-0 (belki daha fazla) skorla çok ikna edici bir zaferini öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: