Dünya Kupası elemelerinde İngiltere – Macaristan maçının tahmini

İngiltere, Avrupa Dünya Kupası elemeleri sırasında Salı günü Macaristan ile oynayacak.

Bonus 1xbet İngiltere— Macaristan maçı için tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketlerinin yanı sıra güncel oranlar gösterilmektedir.

İngiltere

İngiltere , önceki sonucunu takiben, 0-5 Dünya Kupası elemelerinden sonra aynı şeyi umuyor olacak — Avrupa’nın Andorra’ya karşı zaferi.

O maçta İngiltere milli takımı, topun sahipliğinin% 86’sını ve gole karşı 17 vuruşunu gerçekleştirdi ve bunlardan 8’i hedefe çarptı. İngiltere milli takımı için goller Ben Chilwell (17 dakika), Bucayo Saka (40 dakika), Tammy Abraham (59 dakika), James Ward-pRouse (79 dakika) ve Jack Greelish (86 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Andorra’nın golüne 1 vuruş yaptı, bunlardan 0’ı dövüldü.

İngiltere, son 6 maçında her defasında çıktığı her defasında gol atarak golü sürekli attı.

Bu dönemde toplamda 16 gol attılar, attığı gol sayısı ise 3 oldu.

Macaristan

Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Arnavutluk’a karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra, Macaristan ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

Bu maçta Macaristan, topun sahipliğinin% 64’ünü ve 7 vuruşunu kaleye taşıdı ve bunlardan 2’si hedefe çarptı. Öte yandan Arnavutluk’un 3’ü hedefe isabet eden 9 golü vardı. Armando Broya (80 ‘) Arnavutluk milli takımının golcüsü oldu.

İstatistikler, Macaristan’ın son 6 maçının 6’sında gol attığını ve rakibinin toplam 12 gol atmasına izin verdiğini gösteriyor. Arka tarafta Macaristan gerçekten bir şeyleri düzeltebilirdi. Bu eğilimi burada tutmanın mümkün olup olmayacağını görmek ilginç olacaktır.

Yüz yüze

Bu ikisinin katıldığı ligin önceki maçı, Macaristan’ın son skoru 0: 4 İngiltere olduğunda, Avrupa Kupası elemelerinin 4. günü 02.09.2021’in maçıydı.

O gün Macaristan’ın topa sahip olmasının yüzde 36’sı ve 4 tanesi hedefe isabet eden 4 gol denemesi vardı.

Öte yandan İngiltere, 8’i hedefe isabet eden hedefe 12 darbe indirdi. Goller Rahim Sterling (55 ‘), Harry Kane (63’), Harry Maguire (69 ‘) ve Declan Rice (87’) tarafından atıldı. Cüneyt Çakır maçı değerlendirdi.

✨ Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Macaristan’ın İngiltere milli takımının arkasında en az bir gol attığını hayal etmemeliyiz, ki bu da bir sürü gol atmalıdır.

Seçimimiz, sürekli bir düdük çaldığı zaman İngiltere için 4-0 (belki daha da fazla) farkla çok kolay bir zaman için burada.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: